Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü’nden İl Müftüsüne Ziyaret

admin

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, 1 Ekim’de başlayan ve 7 Ekim’e kadar sürecek olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Edirne İl Müftüsü Ömer Taşçıoğlu’nu cuma günü ziyaret etti.


müftülük ziyareti

Ziyaret esnasından din görevlilerinin toplumsal hayatımızdaki önemine işaret eden Dişlioğlu, ibadethanelerimizin ve din görevlilerimizin bu vesileyle bir kez daha hatırlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Taşçıoğlu nezdinde tüm din görevlilerinin haftasını tebrik ettiğini belirten Dişlioğlu, Edirne’deki camilerin her birinin Türk-İslam mimarisinin en önemli eserleri arasında yer aldığının ve bu eserlere sahip çıkılması gerektiğinin altını çizdi.

enfermasyon_mud

Edirne İl Müftüsü Ömer Taşçıoğlu da Dişlioğlu’nun ziyareti nedeniyle mutlu olduklarını ifade ederek tüm din görevlileri için önemli olan bu haftaya gösterdiği ilgi sebebiyle kendisine teşekkür etti.

 

 179 total views,  2 views today

Next Post

XVII. Ulusal Diyabet Kongresi T.Ü’de Yapılıyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 0284 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com   Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Derneği ile Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı’nın ortaklaşa düzenlediği “XVII. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi”nin 3 Ekim 2013 tarihinde açılış töreni yapıldı.   Törene, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yener YÖRÜK, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp