Edirne Belediye bandosu Yalova’da

admin

Edirne Belediye bandosu Yalova’da (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Bandosu, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya gelişinin 87’inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklere katıldı. Edirne Belediye Bandosu’nun, Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan konseri büyük beğeni topladı.

Atatürk’ün, Yalova’ya gelişi etkinlikleri, Edirne Belediye Bandosu ekipleri eşliğinde Gazipaşa Caddesi üzerindeki kortej yürüyüşü ile başladı. Korteje, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. Yürüyüş Cumhuriyet Meydanı’nda sona erdi. Burada Atatürk Anıtı önünde İstiklal Marşı okundu.

Edirne Belediye bandosu Yalova’da (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kortej daha sonra Yürüyen Köşk’te gerçekleşen kokteyle katıldı. Buradaki programa Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Aslan katıldı. Yürüyen Köşk fotoğraf sergisinin açıldığı programda Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Milletvekili Muharrem İnce konuşma yaptı.

Burada düzenlenen kokteylde Edirne Belediye Bandosu, Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan bir konser verdi. Edirne Belediye Bandosu’nun konseri büyük beğeni topladı. Konser 10. Yıl Marşı ile son buldu.

 

 94 total views,  2 views today

Next Post

BİRCAN "ben yaptım oldu zihniyeti ile ülke idare edilmez"

              CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, ülkedeki son siyasi gelişmelerle ilgili olarak yaptığı açıklamada CHP’nin ülke siyasetinde görüşlerinin her zaman belli ve net olduğunu belirterek; “ Partimizin seçim beyannamesinde bizim politikamız, ilkelerimiz açıktır. Bilindiği gibi 15 Temmuz öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp