Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, Edirnelilerle Birlikte Olmaya Devam Ediyor.

admin

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, yoğun programını sürdürmeye devam ediyor. Karaağaç’ta ev ziyaretleri yapan Gürkan, projelerini anlattığı ve çok güzel paylaşımlar yaşadığı Karaağaç sakinlerine teşekkür etti.

recep gürkan ziyaret (4)

Samimi, güler yüzlü, yürekli insanlar Karaağaçlılar. Sadece evlerinin kapısını değil, gönüllerinin kapısını da açtılar bizlere. Sohbet ettik. Dertlerini dinledik. Oylarına değil, gönüllerine talibiz. Seçim için çalışanlardan değil, gelecek için çalışanlardan olmaya devam edeceğiz dedi.

Karaağaç sakinlerinden Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN’a sevgi dolu karşılama.

recep gürkan ziyaret (5)

Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN’ın Karaağaç ziyareti, ev sahiplerinin ilgili, içten ve samimi tavırlarıyla çok güzel anların yaşanmasına vesile oldu.

Recep GÜRKAN, hemşerilerimin sorunlarına, dertlerine ortak olmak için her zaman yanlarında olmaya devam edeceğim dedi.

RECEP GÜRKAN EDİRNE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZMEYE DEVAM EDİYOR.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, gittiği her yerde Başkan gibi karşılanıyor. 30 Mart gelmeden Edirnelilerin gönüllerine girmeyi başaran Recep GÜRKAN, yapmış olduğu mahalle gezilerinde halkın büyük desteğini alıyor. Yıldırım Mahallesi Mitingine de Mahalle sakinlerinin ilgisi büyüktü.

recep gürkan ziyaret

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, Edirne’nin 24 mahallesine hizmet için geliyoruz. 30 Marttan itibaren tüm mahallelerimize hizmet etmek için çalışmaya başlayacağız. Tüm partilerin Belediye Meclis Üye listelerinde seçilecek yerde olan tek üye, Yıldırım Mahallesini temsil edecek tek üye, Cumhuriyet Halk Partisinin listesinde vardır dedi.

recep gürkan ziyaret (2)

Yıldırım mahallesi sakinlerine projelerini anlatan Recep GÜRKAN, sizlere hayal sunamam. Gerçekleştireceğimiz projelerimi sizlerle paylaşabilirim ancak dedi. Projelerimizin içerisinde sizlerin, değerli hemşerilerimin yaşamını kolaylaştıracak, Edirne’mizin gelişmesine, yaşanabilir bir şehir olmasına destek olacak adımlar var. Şunu da söylemek istiyorum; sizlere kule sözü veremiyorum dedi.

Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN’ın Yıldırım sakinlerine uzun uzadıya anlattığı projelerinin ana başlıkları şöyle; Sarıbayır stadını yemyeşil yapacağız. Oyun parkları, spor alanları, kondisyon aletlerinin olduğu yeşil alanları hayata geçireceğiz.

recep gürkan ziyaret (3)

Belediyede çalışan emekçi kardeşlerime seslenmek istiyorum. Namusuyla, alın teriyle çalışan evine ekmek götüren, ailesini geçindiren kardeşlerim rahat olsunlar. Onların teminatı benim. Hiç birinin saçının bir teline dahi zarar gelmeyecek. Edirne Belediyesinde siyasi düşüncesinden, davranışından, dünya görüşünden, cinsiyetinden dolayı asla ve asla kimse işinden olmayacak. Herkes çalışmaya devam edecek dedi.

Belediye işçisi kardeşlerimden 4 aydır maaş almayanlar var. Geçinmek için alyansını satan kardeşlerim var. Bu ay taşeron işçilerle birlikte, kadrolu işçilerde, memurlarda maaşlarını alamadı. 30 Marttan sonra işçilerin maaşlarını biz aksatmadan ödeyeceğiz. En son çalışan Belediye çalışanı maaşını almadan Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN maaşını almayacak dedi.

Edirne’nin çöplük sorununu biz çözeceğiz. Yeni imaret, Hacı sarraf, Beyazıt, Kum mahallede yaşayanlar bu çöplük sorununu yaşamaya devam mı edecek? Tunca nehrini kirletmeye devam mı edeceğiz?

Elbette hayır. Çöplük ile ilgili yer tespiti yapıldı. 3 defa ihaleye çıkıldı. Üçünde de teklif veren çıkmadı. Bu durumda ya proje yanlış yada ihale yanlış. 30 Marttan sonra 1,5 yıl içerisinde bu projeyi bitirip, Tunca’nın pırıl pırıl akmasını sağlayacağız dedi.

recep gürkan ziyaret (1)

Yeni yapacağımız çöp tesisimizin adı, Çöp Deponi Alanı, Katı Atık bertaraf tesisi ve Çöp ayrıştırma sistemi olacak. İş Kur ile görüştük. Şehrimizde sabaha karşı dolaştığınızda şunu görürsünüz. Çöpler toplanmadan konteynırlardan çöp ayrıştırma işlemi yapan kardeşlerimizi görürsünüz. Ekmeğini, O günkü nafakasını çıkarmaya çalışan Edirnelileri görürsünüz. Bu şekilde çalışan arkadaşlara çöp ayrıştırma sisteminde iş vereceğiz. Bu şekilde sigortalı bir iş imkanına kavuşacaklar. Sağlık hizmetlerinden bu vesileyle yararlanmış olacaklar ve evlerine her akşam sıcak yemek girecek bu kardeşlerimizin dedi.

Yıldırımda büyük eksiklerden bir tanesi de bir ATM’nin olmayışıdır. Yıldırım sakinleri para çekmek için çarşıya gitmek zorunda kalıyor. Çünkü hiçbir bankanın para çekme makinesi yok Yıldırım da. Geçen hafta bankaları ziyaret ettim. Bir bankanın şube müdürü dedi ki. Biz Yıldırıma bir bankamatik koymak istedik. Belediye bizden yer için 10.000 TL kira istedi. Bende banka müdürüne şunu söyledim. Ben sana 30 Marttan sonra yer vereceğim. Sende Yıldırım sakinlerine hak ettikleri bu hizmeti vereceksin.

Biz makam, mevki, koltuk peşinde hiçbir zaman olmadık. Bizim tek derdimiz var. Bizlere bugüne kadar her türlü makamda görev yapmaya izin vermiş olan Edirne’ye, Edirnelilere hizmet etmektir. Genel Başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU Milletvekilliğini bırakacaksın, Edirnelilere Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceksin dedi. Edirne’nin benim üzerimde emeği büyüktür. Benim bu borcu ödemek için görevden kaçmayacağımı herkes bilir. 2011 yılında Edirnelilerin verdiği 136 bin oyu düşünerek geldim huzurlarınızdayım. Görevi kabul etmesem. Siyaseti bırakmam gerekirdi. Bu durumda 136 bin oya ihanet etmiş olurdum. Bırakın 136 bini, benim için bir Edirnelinin oyu dahi değerlidir dedi.

Edirneliler bize hangi parti için oy vermişse sonuna kadar, son nefesimize kadar o partide olmaya devam edeceğim.

Bugün koltuk sevdası günü değildir. Başbakan ve ekibinin her gün ortaya çıkan yolsuzlukları varken, ülkemizi bu durumdan kurtarmak için hepimize nerede ne görev düşerse çalışmak zorundayız.

Önümüzde zor bir seçim var. Gün ülkemizi, memleketimizi düşünme günüdür. 30 Mart seçimlerinde oylarımızı bölmeyeceğiz. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. 30 Martta ya bakan evlatlarına oy vereceğiz. Yada vatan evlatlarına oy vereceğiz dedi.

 

 183 total views,  2 views today

Next Post

Yıldırm’da MHP Rüzgarı Esti

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Dr.Gürsel Şimşek, Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar ve Belediye Meclis Üyelerinin Yıldırım Mahalle gezisi Mitinge dönüştü, Yıldırım mahalle halkı yaşlısıyla genciyle meydana toplandı.   evlerinin balkonlarından toplantıyı dinleyen aileler hep bir ağızdan en büyük başkan bizim başkan diye sloganlar attılar. Sandıkta Orhan çakırlara destek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp