Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN’a coşkulu karşılama…

admin

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN Edirne’yi karış karış gezerek herkesi dinlemeye devam ediyor. CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor. Ziyaret ettiği Sabuni, Karaağaç, Çavuşbey, İstasyon, Şükrüpaşa, Medrese Ali Bey Mahallelerinde büyük bir coşkuyla karşılandı.

recep gürkan ziyaret (3)

Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN önceki gece Abdurrahman Mahallesinde 7’den 70’e tüm mahalleli tarafından da büyük bir coşkuyla, “Edirne’ye yakışan başkan Recep GÜRKAN” tezahüratıyla karşılandı.

recep gürkan ziyaret (5)

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, gündüzleri esnaf ve Edirnelilerle buluşurken ve sivil toplum örgütlerini, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederken, geceleri de mahalle gezileriyle seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

recep gürkan ziyaret (1)

Önceki akşam Kirişhane Semtinde Abdurrahman Mahallesi’ne giden Recep Gürkan, burada mahallelinin büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Yaşlısıyla, genciyle tüm mahalleli tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Recep Gürkan, yaşlısından gencine herkesle tokalaşarak kendisine gösterilen ilgi için teşekkür etti.

recep gürkan ziyaret (4)

Bir mitingi havasında gerçekleşen mahalle ziyaretinde halka seslenen Recep Gürkan, halkın kendisini bağrına basmasından dolayı büyük bir onur ve mutluluk yaşadığını dile getirdi. Gürkan, Abdurrahman Mahallesinde yaptığı konuşmada, “Edirne’yi hep birlikte Avrupa’nın parlayan yıldızı yapacağız. Sizlerin desteğiyle Edirne Belediyesi’ni tekrar CHP’li belediye haline getireceğiz.

recep gürkan ziyaret (2)

Yönetimimizde herkes söz sahibi olacak. Sivil toplum ve meslek odalarımızla temas halinde olacağız. Edirne’nin alt yapı ve otopark sorununu çözeceğiz. İçme suyu şebekesi modern çağa uygun olacak. Çağdaş ve Cumhuriyet’in savunucusu Edirneliler her şeyin en iyisini hak ediyor” diyerek konuşmasını sürdürdü. Gürkan’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

recep gürkan ziyaret
 

 

 

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Günşen’den Köyüne Ziyaret

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen, Şubat ayının son gününde İpsala’ya giderek kendi köyünü ziyaret etti. Edirne’nin İpsala ilçesinin Turpçular Köyü’nde doğan Prof.Dr. Ahmet Günşen, hem doğduğu yeri ziyaret etti hem de AK Parti İpsala Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman’ın tanıtım toplantısına katıldı. Faaliyetlerine ara vermeden ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp