Edirne Belediye Başkan Vekili Erkan Makas’a Anlamlı Ziyaret

admin
Edirne Belediye Başkan Vekili Erkan Makas’ı makamında, Türkiye Roman Hakları Forumu Dönem Başkanı Bahattin Ulusoy ziyaret etti.
erkan-makas
Türkiye Roman Hakları Forumu Dönem Başkanı Bahattin Ulusoy, Edirne Belediye Başkan Vekili Erkan Makas’ı, görevinde başarılar dileyerek, “Türkiye Roman Hakları Forumu Dönem Başkanı olarak, bir roman kardeşimizi belediye başkanlığı görevinde görmekten büyük mutluluk ve gurur duyduk. Edirne birçok alanda başarılara ve ilklere imza atarken, bir Roman arkadaşımızın böylesi önemli bir mevkide görev almasıyla da bir ilke imza atmıştır.  Bir roman olarak Erkan Makas’ın Edirne Belediye Başkan Vekilliği görevi tüm ülkemize örnek teşkil etmesini diliyorum. Türkiye Roman Hakları Forumu adına, Erkan Makas’ın başarılarının devamını diliyoruz.”dedi.
         Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çİğdem Gegeoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette, Edirne Belediye Başkan Vekili Erkan Makas’ta, Ulusoy’un ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Bugün Edirne’de benim belediye başkan vekili olarak görev yapmamla birlikte bir ilk yaşanmıştır ve yine bugün bu ilklerimiz devam edecek. Belediye Başkan Vekili olarak bugün Kakava ateşini roman vatandaşlarımızla birlikte, ben yakacağım. Kakava’da ilk defa bir roman Kakava ateşini yakmış olacak. Bu anlamda tüm roman kardeşlerimiz adına, hem mutluyum hem de gururluyum.” dedi.

 218 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Gönüllüleri Yönetiminden Gürkan'a Ziyaret

Edirne Gönüllüleri Yönetimi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Tuna Bekleviç, “Edirne gönüllüleri olarak Edirne ile ilgili bir yıldır önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kanaat önderleri de önemli ölçüde katkı sağlıyor. Ayrıca kamu bürokratlarımız, akademisyenlerimiz, şehrin önde gelen isimleri buna katılım sağlıyorlar. Burada bir belediye ayağımız eksikti. Bugünkü çalışmalarımızla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp