Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, TOBB Edirne İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyelerini Makamında Kabul Etti

admin

IMG_9019

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, TOBB Edirne İl Genç Girişimciler İcra Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarına devam eden TOBB Edirne İl Genç Girişimciler, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ettiler.

Edirne’de her alanda gençlerin sayısının artmasından yana olduğunu belirten Sedefçi, genç girişimcilerin bir ülkenin geleceğinde önemli bir paya sahip olduğunu ifade etti.

TOBB Edirne İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Polat Öztaş, Başkan Yardımcıları Suat Bulut ve Gürkan İşbaşaran, üyeler Mert Seyyar, Altuğ Çoban, Levent Alamut, Hakan Sedefçi, Recep Akçiçek, Serkan Üner’ ve kurul sekreteri Ebru Sedefçi’nin de katıldığı ziyarette, Polat Öztaş kurul olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye bilgi verdi.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’de, ziyaretten memnun olduğunu dile getirerek, “gençlerimiz bizler için çok değerlidir. Edirne Belediyesi olarak onları her zaman desteklediğimiz gibi bugünden sonra da desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Hamdi SEDEFÇİ

                                                         Edirne Belediye Başkanı

 

 197 total views,  8 views today

Next Post

AK PARTİ’DEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ ZİYARET

AK PARTİ’DEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ ZİYARET             Ak Parti Edirne Halkala İlişkiler Başkanlığının düzenlediği Sivil Toplum Örgütü ziyaretlerinin biride Şehit Aileleri Derneğine yapıldı. Ak Parti İl Başkanı Av. Müjdat KAHVE, İl Başkan Yardımcısı İl Halkla İlişkiler Başkanı Hilmi ZORLUTUNA , İl Başkan Yardımcısı Aziz AKPINAR, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Cevat […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp