Edirne Belediye Başkanlığı’ndan, 14 Şubat’a Özel Konser

admin

Edirne Belediye Başkanlığı, tüm özel günlerde olduğu gibi 14 Şubat 2013 tarihine özel bir konser düzenliyor.

Edirneliler Sevgililer Günü’nde, Saraçlar Caddesinde, Moğollar’la coşacak.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 14 Şubat 2013 gecesi saat 20:00’de başlayacak olan Sevgililer Günü Konseri’nde ülkemizin en köklü gruplarından biri olan, genç-yaşlı herkesin beğenisini toplayan “Moğollar” sahne alacağını bildirdi.

Sevgi denen duygunun her kötülüğü yeneceğini ifade eden Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Yüreğimize konan en ufacık sevgi kırıntısının bile çok güzel mucizeler yarattığına inananlardanım. Sevginin olmadığı hiçbir yerde mutluluk da olmaz. Bu nedenle sevgiyle dolu olmalı insanın yüreği. Ki bütün kötülükleri kolayca yenebilsin.

Ve Sevgililer Günü’de sadece çiftlerin değil, yaşama sevgiyle bakabilen herkesin günüdür. Sevgililer Günü’nü bir güne sığdırmak yanlış olsa da, Edirne Belediyesi olarak bu günü güzel bir konserle daha da güzelleştirmek istedik.

Edirne’nin yenilene yüzü, kültür ve sanat merkezi haline gelen Saraçlar Caddesi’nde her yıl olduğu gibi bu 14 Şubat’ta da bir konser düzenliyoruz. Ve bu yıl da yine Türkiye’nin en köklü gruplarından Moğollar’ı ağırlayacağız. İnanıyorum ki bu özel gece, Moğollar grubunun şarkıları ile daha da anlamlaşacaktır.” dedi.

Sedefçi son olarak, Birbirini seven insanlar için yılın 365 gününün sevgililer günü olduğunu ifade ederek, sevginin belirli bir güne ve mekâna sığmayacak kadar engin bir kavram olduğunu, sevginin esas alındığı toplumlarda hiçbir huzursuzluk olmayacağına dikkat çekerek, tüm dünyada sevginin, barışın ve kardeşliğin hâkim olduğu günlerin gelmesini diledi14 Şubat 2013 Konseri

 267 total views,  2 views today

Next Post

Kış Gününde Yazdan Kalma Hava

Kış ayı olmasına rağmen gündüzleri 11-12 derece civarında seyreden hava sıcaklığından yararlanmak isteyen Edirneliler Saraçlar Caddesinde banklarda oturarak güzel havanın tadını çıkardılar.  Kasvetli ve sıkıntılı geçen kış ayları içinde böyle güzel havayı yaşamanın mutluluğu içinde olduklarını belirten vatandaşlar “ Yazı andıran bir hava.  Bu güzel havayı  burada  dostlarımızla  sohbet ederek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp