Edirne Belediyesi 20 Bin Kase Aşure Dağıttı

admin

Edirne Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle  kentin değişik noktalarında kurulan stantlarda  vatandaşları 20 bin kutu aşure dağıttı. Saraçlar caddesi PTT  önünde  dağıtılan aşurelere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü personeli tarafından, başta Saraçlar Caddesi olmak üzere Edirne merkezin  24 mahallesinde 20 bin kutu  aşure dağıtımı yapıldı. “Aşure gününüz kutlu olsun Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi” yazısı olan  kutular içinde dağıtılan aşureye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  Belediye personeli tarafından Saraçlar Caddesinde dağıtılan 4 bin kutu  aşure 20 dakikada tükendi.  dağıtılan aşurelerden alan vatandaşlar, “muharrem ayı gibi dinimizce  kutsal sayılan bir ayda Belediyemiz tarafından hatırlanmak çok güzel. Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi daha öncede kandil simidi dağıttırmıştı, kendilerine teşekkür ediyoruz” dediler.

 305 total views,  2 views today

Next Post

Edirnelilerin %77’4’ü “Belediye Başkanı Sedefçi Başarılı” Dedi

Recep Gürkan CHP İl Merkezinde bir basın toplantısı düzenledi İl Başkanı  Teoman Özdölün de katıldığı toplantıda ilk olarak söz alan Özdöl, Kasım ayının yoğun  geçtiğini  10 Kasımda etkinliğin  ardından 21 Kasım’da  Çeltik Mitingi yapıldığını söyledi. Edirne Kurtuluşu törenlerinin yasak olması nedeniyle parti olarak fener alayı düzenlediklerini,24,25,26 Kasım Günleri Edirne Belediyesince  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp