Edirne Belediyesi Açılışlarda Esnafı Yalnız Bırakmıyor

admin

Edirne Belediye Başkan ve Başkan Yardımcıları, Edirne esnafını en güzel günlerinde yalnız bırakmıyor.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne esnafının istihdam sağlamasının Edirne’nin gelişimi açısından önemli olduğunu belirterek, “İş adamlarımızın Edirne’de yeni iş sektörleri ile istihdam sağlamaları bizleri mutlu ediyor. Bizler de kendilerini özel günlerinde yanında olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, son olarak Edirneli iş adamı Suat Polat’ın Saraçlar Caddesi Zindanaltı Mevkiinde açtığı mağazasının açılışına katıldı.

Başkan Hamdi Sedefçi gibi, Belediye Başkan Yardımcısı mimar Nihan Akdere’de Edirne esnafını mağaza açılışlarında yalnız bırakmıyor.

Başkan Yardımcısı Nihan Akdere, Kocasinan Mahallesi’nde bir mutfak markasının Edirne şubesinin açılışına katıldı. Akdere, mağaza sahibi Betül-Ümid Baki çiftini istihdam sağlayacak, Edirne’ye yakışır bir mağaza açtıklarını belirterek, “Edirne’miz turizm kenti yolunda hızla ilerlerken, kentimizde gençlerimize istihdam sağlayacak işyerlerinin açılıyor olması bizleri mutlu ediyor. Ve bir kadın olarak, kadınlarımızın istihdam yaratıyor olması bizleri daha da mutlu etmekte birlikte, gururlandırıyor. Günümüzde kadınların iş sahalarında daha da aktifleştiğini görüyoruz. Ve bunu hızla da devam etmesini diliyorum.” şeklinde konuştu

IMG_3615

.

 138 total views,  2 views today

Next Post

Erdal Uygun ‘’Ulaşım Sorunu Her Geçen Gün Modernleşiyor”

Şehir içi toplu ulaşım araçlarında yapılan yeni düzenleme  ile  araçlara paralı  binişin sona ermesini değerlendiren  Edirne Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürü  Erdal   UYGUN yaptığı açıklamada şunları kaydetti;’’Belediye meclisinin aldığı kararla 15 gündür otobüslerdeki sesli cihazlarla 15 nisanda paralı binişin kalkacağını duyurduk. Hazırladığımız 40.000 adet eli ilanı ile vatandaşlarımıza parasız biniş için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp