Edirne Belediyesi Ardaş Festivali’ndeydi

admin

Edirne Belediyesi Ardaş Festivali’ndeydi (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ‘The Secret Band Of EDİRNE BELEDİYESİ’ Caz Grubu, Yunanistan’ın en büyük festivallerinden biri olan Ardaş Festivali’ne katıldı.

Edirne Belediyesi Ardaş Festivali’ndeydi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Arda Nehri’nin hemen kıyısında gerçekleştirilen Ardas Festivali’ne davetli olarak katılan, Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ‘The Secret Band Of EDİRNE BELEDİYESİ’ Caz Grubu, konser alanını dolduran yüzlerce kişiye müzik ziyafeti sundu. Edirne Grubu, dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Edirne Belediyesi Ardaş Festivali’ndeydi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Yunanistan’ın Kastanies kentinde, Arda Nehri boyunda düzenlenen 22.Ardaş Gençlik Festivali’ne Edirne Belediyesi’de katıldı. Her yıl Yunan-Türk sınırında bulunan Kastanies şehrinde düzenlenen Ardaş Festivali, müzik, spor ve kültürel faaliyetleri çeşitli eğlence aktiviteler gerçekleşiyor.

 

 

 67 total views,  2 views today

Next Post

Engelli yüzücü Özge ÜSTÜN, Sakarya’da yüzme şampiyonasında yarışacak

                28- 31 Tarihleri arasında düzenlenen Balkan Engellileri ile tarihin Merkezi Edirne’de buluşuyoruz etkinliğine katılan, Edirneli Engelli yüzücü Özge Üstün Cuma günü Sakarya’da yapılacak Yüzme şampiyonası öncesi yaptığı açıklamada;  “ Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonuyum. 8 il birinciliğim 19 Türkiye Şampiyonluğumdan olmak üzere 27 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp