Edirne Belediyesi denetimlerini sürdürüyor

admin

Edirne Belediyesi Zabıta Ekipleri  fırın denetimlerine devam ediyor. Halkın daha hijyen ve sağlıklı ekmek yemesini sağlamak  ve belirlenen gramajda ekmek satılmasını kontrol nedeniyle fırıncı denetimlerine devam ettiklerini belirten zabıta ekipleri.

BELEDİYE ZABITALARI FIRINLARI DENETLİYOR (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu denetimler sırasında esnaflara eksikleri  konusunda uyarı yapıldığını,  bu denetimler sırasında ekmeğin halka sunulmasına kadar evrelerinin kontrol edildiğini belirterek; halkımız bu denetimlerimizi anlayışla karşılıyor ve denetime açık olduğunu belirtiyor. Eksik gördüklerimizi  kısa sürede giderme yoluna gidiyor. Amacımız Edirne halkına  sağlıklı ekmek  satılmasını,halkın güvenle ekmek almasını sağlamaktır. Belediye ekiplerimiz  fırınlarda olduğu gibi diğer yiyecek satışı yapan işyerlerinde de denetimlerini sürdürecektir” dediler.

BELEDİYE ZABITALARI FIRINLARI DENETLİYOR (1)

 

 

 

 

 

 


BELEDİYE ZABITALARI FIRINLARI DENETLİYOR (3)

 157 total views,  2 views today

Next Post

Vali Şahin’den başarılı yüzücüye altın

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Mersinde düzenlenen müsabakalarda dört ayrı dalda altın madalya kazanan Engelli Yüzücü Özge Üstün’ü yarım altın ile ödüllendirdi. Anne ve babası ile birlikte Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i ziyaret eden Engelli Yüzücü Özge Üstün hedefinin Milli Takım ile birlikte Avrupa ve Dünya şampiyonluğu yaşamak olduğunu söyledi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp