Edirne Belediyesi Dış Basında

admin

Avustralyalı ünlü aktör Russell CROWE’un Edirne’ye ve Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ’ye  yaptığı ziyaret Yerel ve Ulusal Basında ses getirdiği gibi  Dış  basındada yankı uyandırdı.

2

İspanyol gazetesi LA VANGURDIA Yazarı Ricardo GİNES 2 ağustos tarihli yazmış olduğu makalede ünlü aktör Russell CROWE’nin 1915 Çanakkale savaşlarını anlatan film çekimleri için Edirne’de mekan aradığını ve birçok yeri gezip görme fırsatı bulduğunu bu arada Edirne Belediye Başkanlığını ve  Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Edirne’de kaldığı odasını ziyaret ederken çekilmiş olan  fotoğraflarını yayınladı. 

 231 total views,  5 views today

Next Post

Valisi Hasan Duruer’in Ramazan Bayramı Mesajı

Edirne Valisi Hasan Duruer, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlandığı mesajda; “Onbir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız.Bir yenisini karşılamaya hazırlandığımız bayramlarımız; insani ilişkilerin en üst seviyede yaşanmasına vesile olan, kırgınlıklar ve dargınlıkların unutulduğu,  sevinç ve mutluluğun,  yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı günlerdir. Bayramlar bizleri aynı sevinç sofrasında birleştiren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp