Edirne Belediyesi ikincilik kürsüsünde

admin

Edirne Belediyesi Güreş Takımı; Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde etti.

Edirne’de düzenlenen Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde ; Edirne Belediyesi Güreş takımı ikincilik elde etti. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı Aliço Pehlivanlık Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen seçmelerde Edirne Belediyesi Güreş Takımı’ndan; Metin Yıldızlaşı (52 kg) birincilik madalyasını göğüslerken, 2.lik kürsüsünü Caner Yaykın (48 kg) ve Arda Batı (44 kg) paylaştı. Doğuş Bunarbaş (62) ise 3.lük kürsüsünün sahibi oldu.

Edirne Belediyesi Güreş Antrenörü Talat Çelik yaptığı açıklamada Minikler Kategorisi Minder Güreşi  Edirne İl Birinciği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde ettiklerini belirterek, gerçekleştirecekleri müsabakalarda başarı elde etmeye devam edeceklerini belirtti. Çelik; “ Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak 2.’lik kürsüsünün sahibi olduk.  Bizim bu başarıyı elde etmemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bizim bu başarımızda en büyük destek Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ındır. Başkanımıza bize olan desteği ve güveni için teşekkür ediyoruz. Biz de Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak hem Edirne’nin hem de belediyemizin adını daha fazla duyurmak için büyük bir istek ve azimle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 104 total views,  2 views today

Next Post

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi’nden Avukatlara kutlama

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Edirne Belediyesi Avukatlarının ve Sendika Avukatını ziyaret ederek Avukatlar gününü kutladı. Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Başkanı Savaş Çerkez yaptığı açıklamada;  “Savunma bir haktır ve o hakkı savunmak kutsaldır. Hukuk ve adalet mücadelesi veren vicdanlı tüm avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü kutluyoruz!” dedi.  105 total views,  3 views today Edirne Ajans […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp