EDİRNE BELEDİYESİ’NDE HALK GÜNÜ

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve başladığı haftanın ilk Perşembe gününde “Halk Günü’nü” hayata geçirdi.

EDİRNE BELEDİYESİ HALK GÜNÜ (3)

Seçim sürecinde, projelerinin arasında her Perşembe günü saat 16:00’dan sonra tüm Edirnelilerin randevusuz olarak görüşeceğini belirten Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilk Perşembe sözünü tutarak Edirne Belediyesi’nin kapılarını gerçek sahiplerine açtı.

EDİRNE BELEDİYESİ HALK GÜNÜ (1)

İlk perşembeye Edirne halkının yoğun ilgisi dolayısıyla, gelen misafirlerle belediye meclis salonunda görüşen Belediye Başkanı Gürkan: ”Halk günlerimizde misafirlerim ile tek tek görüşmek istiyorum bunu sağlamak için de elimizden gelen bütün imkânları değerlendireceğim.

EDİRNE BELEDİYESİ HALK GÜNÜ (4)

Edirne Belediyesi’nin kapıları tüm Edirnelilere açık olacak. Hizmet böyle başlayacak. Edirne’de yaşayan herkes bilecek ki bu Belediye benim, kapıları bana açık, sorunlarımı, temennilerimi, tebriklerimi istediğim zaman ihtiyacım olduğu zaman anlatabilirim. İşte bu anlayış çerçevesinde herkes Edirne’yi sahiplenecek. Böylece, daha güzel, daha başarılı çalışmalar bu şehirde gerçekleşecektir.

EDİRNE BELEDİYESİ HALK GÜNÜ

Bizim sevdamız Edirne sevdası, Edirnelilere hizmet sevdası. Bu samimiyet Edirne’yi geleceğe emin adımlarla taşıyacaktır. Edirne sadece bir kişinin yönetmemesi gerektiği kadar büyük ve zengin bir şehirdir. Bu yüzden Edirne’yi hep birlikte yöneteceğiz. Hep birlikte büyük başarılara imza atacağız. Bir yıl sonra tüm Türkiye Edirne’yi konuşuyor ve Edirne’de yaşayanlara imrenerek bakıyor olacak” dedi.

EDİRNE BELEDİYESİ HALK GÜNÜ (2)

Belediye Başkanı Recep Gürkan, halk gününde gelen tüm vatandaşlara da tek tek söz vererek kendilerini dinledi. Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de katıldığı hazır bulunduğu halk gününün sonunda, Belediye Başkanı Gürkan, ”Değerli hemşerilerine bizlere duydukları güvenle, verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 306 total views,  2 views today

Next Post

Bulgaristan Odalar Birliği Başkanı ve Oda Başkanları ETSO'da

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine İlimize gelen Bulgaristan Cumhuriyeti’nin Odalar Birliği Başkanı Tsvetan Sımeonov ve Bulgaristan Oda Başkanları ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile birlikte toplantı gerçekleştirdi. ETSO Toplantı salonunda düzenlenen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası hakkında bilgi vererek:“Sizleri Odamız da […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp