EDİRNE BELEDİYESİ’NDE KURUMLARA CANSUYU EĞİTİM SEMİNERİ

admin

Edirne ilinde yapılan Uyuşturucu ile Mücadele seferberliği çalışmalarında okullardan sonra şimdide kurumlara eğitim seminerleri verilmeye başlandı.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Edirne Belediyesi ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğünce başlatılan Cansuyu Projesi her kesime ve herkese ulaşmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Edirne Belediye Birimlerinden Bando Birimine Madde ile Mücadele konulu bilgilendirme yapıldı. Seminer çalışmasında kendilerini, ailelerini ve sevdiklerini nasıl korumaları gerektiği, neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler verildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Edirne Belediyesi Aile Danışmanlığından Uzm. Psikolojik Danışman Esra SELVİ , Kaçakçılık Organize Şube Müdürlüğünden Polis Memuru Hatice BARIŞIKDEMİR ve Psikiyatrist Dr. Gökhun İnan YÜCEL yapılan seminer çalışmasında herkesi uyanık olmaya, hayatlarını merak ve yanlış arkadaş çevresi yüzünden söndürmemeleri gerektiğiyle ilgili uyarılarda bulundu.

Bando Birim Amiri Süleyman UYSAL; Projenin çok yararlı olduğunu, devamlılığını gerekliliğini söyleyerek, teşekkürlerini sundu.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 238 total views,  2 views today

Next Post

Destinasyon Yönetimi Eğitimi Verildi

Edirne İl Özel İdaresi’nin Trakya Üniversitesi ortaklığıyla Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle uyguladığı “Edirne’nin Kültürel Bir Turizm Destinasyonu Olarak Tanıtılması ve Turizm Bilincinin Geliştirilmesi” isimli projemiz kapsamında Trakya Üniversitesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr.Selda UCA ÖZER tarafından oteller, müzeler ve seyahat acentelerinin hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik “Destinasyon Yönetimi” konusunda eğitim verildi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp