Edirne Belediyesi’nden bir hizmet daha

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediyesi Aile Danışma Merkezi gençlerin kötü alışkanlıklarından korunması yönünde, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ile ortak yürüttüğü proje kapsamında ki bilgilendirme seminerleri devam ediyor.
edirne-belediyesi-bağımılılık-semineri

Edirne Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda ve Edirne Belediyesi ile yürütülen CANSUYU projesi kapsamında Madde Bağımlılığı ile Mücadele için bilgilendirme semineri düzenlendiği belirtildi.

edirne-belediyesi-bağımılılık-semineri (2)

Açıklamada, Edirne Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğünden Polis memuru Hatice Barışıkdemir ve Polis memuru Hasan Kudret Kaygısız ile Edirne Belediyesi Aile ve Evlilik Danışmanlığı Birimi personellerinden Uzm. Psikolojik Danışman Esra Selvi ve Feride Soylu Edirne Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ ni ziyaret ederek gençlerin her türlü madde ve kötü alışkanlıklardan uzak durmasının önemiyle ilgili bilgi verdiği bildirildi.

Edirne Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediyesi Aile ve Evlilik Danışmanlığı Birimi personellerinden Uzm. Psikolojik Danışman Esra Selvi, bağımlılığa giden yolun sigara ile başladığını vurgularken, gençlerin geleceğini karartmamaları için “Hayır” diyebilmenin öneminden bahsederken, Polis Memuru Barışıkdemir; her türlü kaçak ürün ve bağımlılık yapan maddelerin finans kaynağının terör ve terör örgütleri olduğunu belirterek gençleri uyanık olmaya davet ettiği ifade edildi.

edirne-belediyesi-bağımılılık-semineri (1)

Açıklamada son olarak, okul idaresi ve öğretmenlerinin yapılan çalışmadan dolayı Emniyet ve Belediye personellerine teşekkür ettiği ve bu bilgilendirme seminerlerinin öğrenciler üzerinde olumlu etkiler yarattığını ve bu nedenle de bu tür seminerlerin devamını beklediklerini belirttikleri ifade edildi.

 

 144 total views,  5 views today

Next Post

KAHVE; “KÜLTÜR SARAYI’NIN SATILMASINDAN ENDİŞELİYİZ”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve Temeli atılan Edirne Kültür Sarayı yanında bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına Edirne İl ve Merkez ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.   Kahve konuşmasında daha önceki yıllarda Satılan Belediye sarayı için iddialı konuştuğunu Kendisinden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp