Edirne Belediyesinden Eğitime Destek Devam Ediyor

admin

Edirne Belediyesi eğitime destek vermeye devam ediyor.

Edirne Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Edirne Belediye Başkanlığı’nın Edirne merkez de bulunan okullara kitap yardımının devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, Edirne Belediye Başkanlığı’nın eğitim-öğretim haftasının başladığı günden itibaren eğitime destek vermek amacıyla başlattığı, Edirne merkeze bağlı tüm okullardaki 1.sınıf ilköğretim öğrencilerine yönelik hazırlattığı Trafik Boyama Kitabı’nın hediye edilmesinin ardından, okul kütüphanelerine de kitap desteğinin sürdüğü ifade edildi.

Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Edirne Belediye Başkan Ertuğrul Tanrıkulu’nun, Edirne Merkeze bağlı 50.yıl ilköğretim Okulu’nun kütüphanesine 153 adet eğitici-öğretici okuma kitabı takdimini yaptığı belirtildi.

50.yıl İlköğretim Okulu Müdürü Ethem Erduğan, Edirne Belediyesi’nin okul kütüphanelerine takdim ettiği kitaplar için, Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’na teşekkür ederken; Tanrıkulu, Edirne Belediyesi olarak eğitim-öğretime desteklerinin her zaman süreceğinin altını çizdi.

Kitap takdiminin ardından, Edirne Belediye Başkan Ertuğrul Tanrıkulu, 5/B sınıfı öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 466 total views,  2 views today

Next Post

YAĞ SANAYİCİLERİ TOPLANTISI

Bulgaristan Yağ  Sanayicileri Derneği  ile Trakya Yağ Sanayicileri Derneğinin ETSO’da yapılan toplantısına katıldım. Bu toplantıda yağ sektörüne yönelik bölgemizi de yakından ilgilendiren konuların tüm boyutlarıyla  ele alındığı bu toplantıda konuşmacı olarak söz alan Trakya Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Başkanı  Suat Öztürk  yaptığı konuşmada  bölgemizin en önemli gelir kaynaklarından biri olan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp