Edirne Belediyesinden Kötü Alışkanlıklardan Korunma Toplantısı

admin

Edirne’de gençleri kötü alışkanlıklardan korumak İçin bilgilendirme toplantıları devam ediyor

 

Edirne Belediyesi Aile Danışma Merkezi gençlerin kötü alışkanlıklarından korunması amacıyla, Edirne Emniyet Müdürlüğü KOM Şube ekipleri ile ortak yürüttüğü proje kapsamında, mahalle toplantıları devam ediyor.

Edirne Belediyesinden yapılan açıklamada, Edirne Belediyesi Aile Danışma Merkezi tarafından, Edirne Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi koordinasyonunda, öğrenciler, anne ve babaları ve toplumun tüm kesimini kapsayan gençlerin kötü alışkanlıklarından korunması ve madde bağımlılığı ile mücadele konusunda mahallelerde bilgilendirme toplantılarının devam ettiği belirtildi.

MADDE BAĞIMLILIĞI ÖNLENECEK

Yapılan açıklamada, Edirne Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen madde bağımlılığıyla ilgili seminer çalışmasının Hacı İlbey İlköğretim Okulu’nda velilere ve öğrencilere yönelik olarak düzenlendiği bildirildi. Hacı İlbey İlköğretim Okulu’nda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına, Edirne Belediyesinde görevli Uzman psikolojik danışman Esra Selvi ve Feride Soylu ile Emniyet Müdürlüğü’nden polis memuru Ayşe Çınar katıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi: “Öğrenciler, anne ve babaları ve toplumun tüm kesimini kapsayan gençlerin kötü alışkanlıklarından korunması ve madde bağımlılık ile mücadele konusunda Edirne Belediye Başkanlığı Aile Danışmanlık Merkezi’nin desteği ile, Edirne İl Emniyet KOM Şube Müdürlüğü’nün koordinasyonunda, toplum bilincinin oluşturulması” hedefiyle ilimiz genelinde 01.03.2013 tarihi itibariyle “Camsuyu” adı altında başlatılan proje tüm hızıyla devam ediyor.

AW000406

 148 total views,  2 views today

Next Post

CHP Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay Radyo SU’da

Anneler günü nedeniyle 12 Mayıs Pazar günü saat: 13:00’te 92,2 Radyo SU’da yayınlanacak olan “ANNELER GÜNÜ ÖZEL” programının konuğu CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay olacak. Edirne’nin ilk ve tek Bölgesel Radyo istasyonu olan 92,2 Radyo SU düzenlediği canlı yayın programlarıyla bölgenin sesi olmaya devam ediyor. Edirne Ajans Medya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp