Edirne Belediyesi’nden okullara Atatürk köşesi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanlığı’nın katkıları ile Edirne Merkez’de bulunan 3 okula Atatürk Köşesi yapıldı. Edirne Belediye Başkanlığı, Yusuf Hoca İlköğretim Okulu’na, Hacıilbey Mensucat Santral Ortaokulu’na ve Karaağaç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’na Atatürk Köşesi armağan etti.

edirne belediyesi-okullara-atatürk-büstü (1)

Atatürk Köşesi açılışlarına, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ercan Aras ve Hasan Boz katıldı.

edirne belediyesi-okullara-atatürk-büstü (2)

Atatürk’ün yolunda gideceklerine dair öğrencilerden söz alan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu “Belediye Başkanımız Sayın Hamdi Sedefçi her zaman eğitim-öğretim alanında destekleyici olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Ve bugün de yine sayın Başkanımız Hamdi Sedefçi adına, Edirne Belediyesi olarak her zaman sizlerin destekçisi olmaya devam edeceğimizin sözünü veriyorum. Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Okuyarak, öğrenerek, Atatürk’ün izinde, gösterdiği hedefler doğrultusunda yürüyeceğinizden şüphemiz yok. Ve okullarımıza kazandırılan Atatürk köşesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

edirne belediyesi-okullara-atatürk-büstü (3)

 

 

 241 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde Mesleki Söyleşilere Devam

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Geleceğini Turizmde gören Edirne’nin mesleki alanda eğitim veren kurumu olan Edirne Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi hemen her hafta sektörden kişilerle buluşma etkinliklerine devam ediyor. Edirne’de son yıllarda aşama kaydeden otelcilik sektöründe görev alan genç turizm yöneticisi Hilly Otel müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp