Edirne Belediyesi’nden orta refüjlere boyama çalışması

admin

Kent merkezinde trafik güvenliğini arttırmak için çalışmalarını sürdüren Edirne Belediyesi, D-100 Karayolu’nda bulunan orta refüjlerde boyama çalışması yaptı.

EDİRNE BELEDİYESİ ÇALIŞMALARI

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatı üzerine harekete geçen Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, trafikte büyük artış yaşanması beklenen Ramazan Bayramı ve 655’in Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nde trafik güvenliğini arttırmak için gerçekleştirdiği çalışmalarına devam ediyor.

Yaşanması muhtemel kazaların önlenmesi, yaya ve araç sürücülerinin güvenle yolculuk edebilmesi için bir takım önlemler alan Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri D-100 Karayolu orta refüjlerde bordur boyama çalışmalarına başladı. Ekipler, gerçekleştirdikleri çalışmaların Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanacağını söyledi.

 

 

 

 78 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi Özdemir ve eşinden EBED’e sürpriz ziyaret

Edirne Valisi Günay Özdemir eşi Hanımefendileri Nurcan Özdemir ile birlikte EBED’e sürpriz iadeyi ziyarette bulundular. Ziyarette, Vali Özdemir ve eşi EBED lokalinde ki konjonktürü oldukça samimi bulduklarını belirterek, “Siz burada bir ailesiniz. Allah samimiyetinizi ziyade etsin.” dedi.  İftar sonrası engelli bireyler ve aileleri ile çay sohbeti yapmak için geldiklerini, EBED […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp