Edirne Belediyesi’nden Türk Sanat Müziği Konseri

admin

Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında; Türk Sanat Müziği Korosu tarafından “ Bahar Konseri” düzenlenecek.

2006 yılında Edirne Belediyesi bünyesinde kurularak; konserlerine hız kesmeden devam eden Türk Sanat Müziği Korosu bahar aylarının gelmesiyle birlikte Edirneli müzikseverler ile tekrar bir araya gelecek. Türk Sanat Müziği Korosu; Şef Özgen Kıskaç yönetiminde 6 Nisan Cuma Günü saat 20.30’da “ Bahar” konseri düzenleyecek. Bahçeşehir Koleji Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda müzikseverler ile buluşacak olan Türk Sanat Müziği Korosu; Sanat Müziği’ne ait eşsiz parçaları ve eserleri seslendirerek, Edirnelilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

        Edirne Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal aktivitelere hız kesmeden devam ettiklerini; Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Koroları tarafından farklı temalarla düzenledikleri konserlerle Edirne Halkı ile buluştuklarını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; kültür ve sanat kenti Edirne’de ücretsiz olarak düzenlenecek Bahar Konseri’ne tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

6 Nisan Cuma Günü saat 20.30’da Bahçeşehir Koleji Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan konsere katılmak isteyenler için; saat 19.45’te Edirne Belediyesi önünden ve Şükrüpaşa Mahalle Muhtarlığı önünden araçların hareket edeceği bildirildi.

 

 113 total views,  2 views today

Next Post

Hayatı Pasla Otizmi Şutla Futbol Turnuvası başlama Vuruşu yapıldı

Nisan ayı, Birleşmiş Milletler tarafından bütün dünyada Otizm Farkındalık Ayı olarak deklare edilmiştir. Nisan ayı boyunca tüm dünyada otizm konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapılmaktadır. Otizmli bireylerin eğitimlerinde “Kaynaştırma Eğitimi” çok büyük önem arz etmektedir. Edirne’de de Otizm tanısı almış birçok evladımız okullarımızda normal gelişim gösteren öğrencilerle aynı sıraları paylaşmakta veya özel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp