Edirne Belediyesine Teşekkür Plaketi

admin

Anadolu Folklor Vakfı Edirne Grup Başkanlığı, Edirne Belediyesine halkoyunlarına desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

            Anadolu Folklor Vakfı Edirne Grup Başkanı Cengiz Veznikli ve folklor eğitmeni Ertan Güzey, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nu makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, Anadolu Folklor Vakfı Edirne Grup Başkanı Cengiz Veznikli, Edirne Belediyesi’nin kendilerine her daim destek olduğunu, tüm festival ve şenliklerde yanlarında olduğunu belirterek, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ettiğini belirtti.

            Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, Anadolu Folklor Vakfı Edirne Grup Başkanlığı olarak kendilerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, Edirne Belediye Başkanlığı olarak halkoyunlarına büyük önem verdiklerini ve desteklerinin her daim devam edeceğini ifade etti.

            Ziyaret sonrasında, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’na, Anadolu Folklor Vakfı Edirne Grup Başkanı Cengiz Veznikli teşekkür plaketi takdim ederken, Vakıf Folklor eğitmeni Ertan Güzay’de Anadolu Folklor Vakfı’nın anı sertifikasını takdim etti.

 175 total views,  2 views today

Next Post

Bakan Günay'ın Bulgaristan'dan Getirdiği Tarihi Eserler Edirne'de Sergilenecek

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın Bulgaristan’dan getirdiği tarihi eserler, Edirne Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nde sergilenecek. Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tarihi ve kültürel eserlerin iadesi konusundaki işbirliğinin ardından, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın Bulgaristan’dan 20 antik eser getirdiğini hatırlattı. Kültür ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp