Edirne Belediyesini Tanıyalım programında bayan psikolojik danışman

admin

Radyo Su’da canlı olarak yayımlanan Edirne Belediyesinin faaliyetini kapsayan programın Nisan ayı bölümünün konuğu Edirne Belediyesi Psikolojik Danışmanı Esra Selvi oldu. Edirne Ajans haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Selvi Edirne Belediyesinin Psikolojik danışmanlık konusundaki faaliyetlerini dile getirdi.

esra selvi (1)

Bugüne kadar yaptıkları seminerlerle Ailelere sorunları hakkında çeşitli hizmet sunduklarını belirten Selvi; “Edirne Belediyesi, Trakya’da Psikolojik Danışmanlığı birimi olan tek belediye Bu konuda çalışmalarıma destek veren daire müdürlerimize ve Belediye Başkan Yardımcımız Dr Ertuğrul Tanrıkulu’na Özellikle Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a teşekkürü bir borç bilirim.

esra selvi

Edirne’de halkımızın böyle bir hizmete ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Aileler arasında çıkan anlaşmazlıklarda ve çocukları ile ilgili sorunlarında bizlere başvurduklarında sorunlarının çözümü için katkı yapıyoruz. Bunun dışında Edirne Emniyet Müdürlüğümüzle birlikte Gerçekleştirdiğimiz “ Can suyu” projemizle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarılması etkinliğimizi sürdürüyoruz. Bu faaliyetlerimizi ilçelerde de devam ediyor.

esra selvi (2)

Amacımız son yıllarda giderek artış gösteren zararlı madde kullanımından gençlerimizi korumaktır. Bunun için ailelere de büyük görev düşmektedir. Çocuklarında davranış bozuklukları gören aileler kurumumuza başvurabilirler Belediyemizin Aile Danışmanlığı hizmetleri için ücret alınmamaktadır” dedi.

esra selvi (3)

 

 

 

 324 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Kızılay Yönetimi Toplantı Düzenledi

Edirne Kızılay Şubesi yöneticileri Taş Odalarında bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Kızılay’ın kadın kolları yönetimi tanıtıldı. Toplantıda ilk olarak söz alan Kızılay Edirne Şube Başkanı Kadir Çakay, Kızılay’ın görevleri hakkında açıklamada bulundu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin de taraf olduğu 1949 tarihli Cenevre Sözleşmeleri ile hukuki statüsü garanti altına alınan Uluslararası Kızılay-Kızılhaç […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp