Edirne CHP Kurultay yemeğinde

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Kurultay Delegeleri, İl ve İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları kurultay öncesi Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu’nun vermiş olduğu yemekte biraraya geldi.

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ örgütlerinin yer aldığı yemekte en yoğun katılımı Edirne yaptı. Odtü’nün Vişnelik tesislerinde Milletvekilleri Bircan ve Gaytancıoğlu’nun vermiş olduğu yemekte en önemli gündem tabi ki CHP kurultayı idi.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, “Biz her kurultay öncesi bir bütün olarak Trakya illerinden gelen delege, başkan, örgüt, gençlik ve kadın kolları üyeleri ile bir araya geliyoruz. Bu sene yine Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli olarak toplandık. En yoğun katılımı ilimiz yaptı. Edirneli Partililerimizdeki kurultay heyecanı bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.

Trakya dışından da birçok milletvekili de yemeğe uğrayarak, Trakyalı delege ve partililerle görüşme ve konuşma şansı yakaladı.

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

Dr.Tuba Çıkmaz’a saldıranlara Rektör’den Kınama

Geçtiğimiz günlerde Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları bölümünde görevli iken ölen bir hastanın 2 kadın yakınının tokat ve yumruklu saldırısı sonucu yaralanarak tedavi altına alınan Dr. Tuba Çıkmaz’a yapılan saldırıya tepkiler devam ediyor. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu yayınladığı mesajda; “Trakya Üniversitesi Tıp öğrencimiz, Göğüs Hastalıkları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp