Edirne çiçeklerle renklenecek

admin

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sıcak ve egzoz gazından dolayı kuruyan Kadife Çiçeklerini, kendi seralarında yetiştirdiği Kral Kızı cinsi çiçeklerle değiştiriyor.

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatları doğrultusunda kentin görünümü güzelleştirmek adına ektikleri Kadife cinsi çiçekler hava sıcaklığının artması ve egzoz gazlarından dolayı kuruduğunu söyledi.

Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait seralarda yetiştirilen Kadife cinsi çiçekler, yerlerinden sökülerek, ekiplerin yetiştirdiği 25 bin adet Kral Kızı cinsi çiçeklerle değiştiriliyor. Edirne Belediyesi’ne ait çiçek parterlerine ekmeye başlanan çiçeklerle Edirne yeni bir görüneme kavuşarak, rengarenk çiçeklerde renklenecek.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

 70 total views,  2 views today

Next Post

TİMUR Erdoğan” Mahallemizde hizmet eksikliği var”

Edirne Merkez Sabuni Mahallesi Muhtarı Timur Erdoğan; sabunu mahallesinin Edirne’nin en eski yerleşim alanı olan mahallesi olduğunu ifade ederek mahallenin sorunları hakkında şunları söyledi. ,” Mahallemizde işyerlerinin artması sonucu insanlarımızın ikametgâh alanları azaldı.                   Mahallemizdeki insanların çoğu yakınlarının evinde ikamet ediyor. Burası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp