Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine plaket

admin

IMG_1393

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri  Birliği  adına açıklama yapan  Yönetim Kurulu başkanı  Tuncay AYTIN,09-11 Aralık 2014 tarihleri arasında Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından 6.’sı düzenlenen Yıllık Muhasebe Eğitim Toplantısına katıldık. Bu yıl tüm İl Birliklerinin muhasebe çalışmalarını inceleyip takip eden Merkez Birliğimiz, çalışmalarını tam ve eksiksiz gerçekleştiren 6 İl Birlik Muhasebe Müdürüne plaket vermiştir.  6 yıldır düzenli olarak toplantılara katılarak verilen muhasebe eğitimlerinde öğrendiklerini Birliğimiz üyelerine daha kaliteli hizmet vermek amacı güden Birliğimiz, 81 İl Birliği arasında plaket almaya layık görülmüştür.

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu olarak bu ödüle layık görülmek bizi oldukça onurlandırmıştır.

Edirne Damızlık Sığır yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu olarak, Birliğimiz üyelerine her türlü fayda sağlayacak toplantılara katılarak, her zaman üyelerimize daha kaliteli hizmet vermeyi görev bilmeye devam edeceğiz.” dedi.
RESİM1

Next Post

Eğitim İş’ten saldırıyı kınama

              Eğitim İş Edirne Şube Başkanı Hikmet Bölükbaşı sendika merkezinde yaptığı toplantıda; Tandoğan’da  Eğitim-İş üyelerine yapılan saldırıyı kınadı. Eğitim İş Şube Başkanı Bölükbaşı burada  yaptığı konuşmada Ankara Tandoğan’da  düzenledikleri ”Laik Eğitim ve Emeğe Saygı” yürüyüşünün polislerin saldırısına uğradığını belirterek şunları kaydetti, “ Hükümet kendilerinden […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp