Edirne Değişime Ahmet Günşen’le Hazır

admin

Edirne’de değişimin gerçekleşeceğine inançlarının tam olduğunu söyleyen AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, tüm teşkilat ile birlik ve beraberlik içinde bu değişim için çalıştıklarını ifade etti.

ahmet günşen (3)

Edirne, Türkiye’nin Çağdaş Kenti Olacak

23 Şubat 2014 Pazar günü tanıtım çalışmaları kapsamında, ev ziyaretlerinde bulunan Günşen, Edirne’yi değişim ve dönüşüm ile aydınlık günlerin beklediğini vurguladı. Edirne halkına güveninin tam olduğunu belirten Prof. Dr. Günşen, “Halkla iç içe olmayı seviyorum ve Edirne halkına güvenim tam. Halkım da bize güveniyorsa 30 Mart akşamı değişim rüzgarını birlikte estirmiş olacağız. Bundan sonraki süreçte de daima halkın içinde, halka açık bir belediye olacağız ve Edirne’yle ilgili tüm kararları değerli hemşehrilerimle alacağım. Edirne, yerel yönetimi, merkezi hükümeti ve özel sektör yatırımları ile yepyeni projelerin hayata geçeceği Türkiye’nin çağdaş kenti olacak. Edirne, Trakya’nın ve Balkanların örnek kenti olacak ve var olan zenginliklerini tüm Edirnelilere sunacak” dedi.

ahmet günşen

‘Hem çiftçimiz hem esnafımız hem de Edirne’miz kazanacak’

Turizm, tarım ve hizmet sektörlerinin buluştuğu bereketli bir şehir olan Edirne’nin büyük bir güç merkezi olacağını belirten Günşen, “Güzel şehrimizin tekrar Balkanların merkezi olan ve her yönüyle Cumhuriyet Türkiye’sinin bütün değerlerini kendisinde toplayan, bütün birikimiyle, potansiyeliyle bunu çok daha ileri taşıyan bir güç merkezi haline gelmesini hayal ediyorum. Projelerimizle birlikte bu hayali gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Tarıma dayalı hafif sanayiyi güçlendirerek ürün çeşitliliğini arttıracak ve verimliliği geliştireceğim. Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tarım ürünleri merkezi haline geleceğiz. Böylelikle hem çiftçimiz, hem esnafımız, hem de Edirne’miz kazanacak” şeklinde konuştu.

ahmet günşenkpk

 

 109 total views,  2 views today

Next Post

ETSO ve ETTD' ye Fransa’dan ziyaret

Fransa’nın Amenies şehrinin Longueau yerleşimi Avrupa Eşleştirme Komitesi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. Bulgaristan İvaylovgrad Belediyesi ile kardeş şehir olması münasebetiyle İvaylovgrad’ın şehir gününü kutlamak için İvaylovgrad’a giden heyet ardından İvaylovgrad Belediyesi yetkilileri ile beraber ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt’u makamında ziyaret etti. Heyet Başkanı Raymond Fılıplak, Başkan Yardımcısı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp