Edirne Devlet Hastanesi Dünya Radyoloji Gününü Kutladı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Edirne Devlet Hastanesi’nde 8 Kasım Dünya Radyoloji günü kutlandı. Hastane yönetiminin tam kadro olarak katıldığı kutlama etkinliğinde radyoloji bölümüne gelinerek çalışan radyoloji doktoru ve teknisyenlerine pasta eşliğinde sürpriz yapıldı.

Düzenlenen kutlama etkinliğine Edirne Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr.Gürhan Çelik, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Veli Şen ve İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Mustafa Kesler katıldı. Hastane yönetimi ile radyoloji bölümü çalışanlarının bir araya geldiği platformda sorunların çözümüyle alakalı ortak akıl arandı.

Edirne-Devlet-Hastanesi-Dünya-Radyoloji-Gününü-Kutladı

Modern tıpta görüntülemenin vazgeçilmez bir araç olduğunu belirten Edirne Devlet Hastane Yöneticisi Op.Dr.Gürhan Çelik “Sağlık sektörünün, teknoloji açısından son derece hızlı ilerleme gösterdiği günümüzde radyolojiye olan ilginin daha da artacağını ümit etmekteyiz. Bilgisayarlı Tomografi (BT), Ultrasonografi (USG), Manyetik Rezonans (MR) görüntüleme gibi çeşitli yöntemlerin gelişmesi sayesinde hasta vücudunun görüntülenmesinin teşhis ve tedavi için önemi büyüktür. Böylesine önemli bir konuda üstün gayret gösteren tüm radyoloji doktoru, teknisyeni ve teknikerlerin Dünya Radyoloji Günü’nü kutlarım” dedi.

Edirne Devlet Hastanesi’nin radyoloji bölümü çalışanları, yapılan sürpriz ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

 276 total views,  5 views today

Next Post

Mahalle Muhtarları Ankara turundan döndü

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Mahalle Muhtarlarının sorunlarını iletmek amacı ile Ankara’ya giden Edirne Mahalle Muhtarları üyesi 16 muhtar Ankara seyahatini tamamlayıp Edirne’ye döndü. Ankara izlenimleri ile ilgili olarak,Selimiye Bahçesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı Ankara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp