Edirne Emniyeti 1766 Adet Uyuşturucu Kapsül Ele Geçirdi

admin

Edirne Emniyeti, uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 1 kilo 88 gram ağırlında uyuşturucu hap olduğu tespit edilen 1766 adet kapsül ele geçirdi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’nün uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik çalışmaları sürüyor. KOM ekipleri, Kapıkule yolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisinin 3 kilometre uzaklığında bulunan tren yolu köprüsünün önündeki yeşillik alanda bir poşet buldu.
Ekipler, poşet içerisinde ağırlığı 1 kilo 88 gram gelen 1766 adet mavi ve beyaz renkte uyuşturucu olduğu tespit edilen kapsül ele geçirdi. Ekiplerin konuyla ilgili çalışması sürerken İl Emniyet Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaparak uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik kapsamlı, projeli ve planlı operasyonel çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı.

 202 total views,  2 views today

Next Post

Unutkan Bir Millet Olduk

Şehir içi minibüslerinde unutulan Serhat Birlik yönetime teslim edilen yüzlerce eşya sahiplerini bekliyor. Unutulan eşyalar arasında  cep telefonları, cüzdanlar, çantalar, kolyeler nüfus cüzdanları şemsiye ve kitaplar  bulunuyor. Edirne Serhat Minibüsleri Bürosu adata emanetçi deposu gibi, Vatandaşların minibüslerde unutup daha sonra şoförler tarafından Serhat Birlik Yönetim merkezine teslim edilen yüzlerce eşya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp