Edirne Emniyetinin Acı Günü

admin

Edirne Emniyet Müdürlüğü’nde 1994 yılından bu yana göre yapan polis memuru Naim Başar, tedavi gördüğü hastanede 48 yaşında hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde sabaha karşı hayatını kaybeden polis memuru Naim Başar için İl Emniyet Müdürlüğü’nde bir cenaze töreni düzenlendi. İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ve İl Jandarma Alay Komutanı Selman Kömürcü’nün de katıldığı cenaze törenine Başar’ın mesai arkadaşları, Başar ailesi ve çok sayıda polis memuru katıldı.

Törende Naim Başar’ın eşi ve çocukları da hazır bulunurken bazı polis memurları gözyaşlarını tutamadı. İl Müftü Yardımcısı Yusuf Tuna tarafından okunan duanın ardından Başar’ın, Türk bayrağına sarılı tabutu önce, yaşadığı polis lojmanlarına, daha sonra da memleketi Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı Bulgurlu Köyü’ne gönderildi. Köyde düzenlenen törenle Naim Başar toprağa verildi.

Törende, İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ve İl Jandarma Alay Komutanı Selman Kömürcü, Başar ailesine baş sağlığı diledi. Naim Başar’ın bir süredir akya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gördüğü belirtildi.AW000632

 131 total views,  2 views today

Next Post

Dokuz Sekizlik Şarap Butik

Kendi ürünlerini “dokuz Sekiz “ adı altında piyasaya süren Butik Şarap satış işyeri  “Arda Naturel Edirne” hizmete girdi. Kendi bağında  yetiştirip  imalathanesinde ürettiği butik Şarabı “ Dokuz Sekiz” adıyla İş Bankası aralığı Yoğurtçular sokağında hizmete girdi. İşyeri açılışı ile ilgili alarak açıklama yapan işyeri sahibi İlyas Saç “Şarap kültürü, binlerce […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp