EDİRNE ESNAFININ KREDİ LİMİTİ YÜKSELTİLDİ

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar  Kredi ve Kooperatif Başkanı

Ayhan Can, Odalarına bağlı esnafların kredi limitlerinin artarak 100 bin liraya çıkarıldığını, bundan mutluluk duyduklarını belirtti. Böylece Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin ülke genelindeki kredi değerlendirmesinde 2. Statüde yer aldığını belirten Can” bundan sonra amacımız ikinci statüden birinci statüye ulaşmak.  Bu başarıda yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte oda üyesi  esnaflarımızın da aldıkları kredi  borçlarını ödemede duyarlı davranmalarına borçluyuz.

Biz göreve geleli az bir süre geçmesine karşın, esnaf arkadaşlarımızla yaptığımız bire bir görüşmelerimiz sonucunda borç ödemelerimizde takipler en aza indi.  Geri ödemeler çoğaldı. Bu esnaflarımızın durumunu rahatlattığı gibi,  bizim de çalışmalarımızı kolaylaştırdı.

UYUMLU ÇALIŞMA SONUCU KREDİ LİMİTİ YÜKSELDİ

Bu olumlu gelişme sonucu esnaf arkadaşlarımızın kredi limitleri 2. Statüye yükseltildi ve yüz bin liraya ulaştı. Bundan sonra amacımız birinci dereceye yükselip esnaflarımızın kredi limitlerini daha da yükseltmek. Biz yönetim olarak bunda kararlıyız. Edirne esnafımız kooperatifine sahip olduğu ve çalışmasına destek verdiği sürece, arkadaşlarımızın kredi koşulları daha iyi konuma gelecektir. Kredi limitimizin artmasına destek veren esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Biz kooperatif yönetim olarak onların desteklerini boşa çıkarmadık ve çıkarmayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kredi olarak daha iyi koşullara kavuşması için gerekeni yapacağız. Onlar varsa biz varız. Edirne Esnafının Kredi ve Kefalet  kooperatifini Türkiye’nin en uyumlu çalışan ve kredi limiti en üst düzeyde olan kooperatifi konumuna getireceğiz.

Esnaf arkadaşlarımızın bezlere destek verdikleri sürece bizim çalışma azmimiz de artacaktır” dedi

 303 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Spor G.K. Kurmaylarıyla Spor ÖZEL

http://youtu.be/L6a-U37JLK8  304 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp