Edirne ESOB’Aydın ESOB’tan A.B proje ziyareti

admin

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Algün, Yalçın Pektaşoğlu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.

Edirne ESOB’a Aydın ESOB’tan A.B  proje ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aydın ESOB tarafından gerçekleştirilen ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular. Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan Aydın ESOB olarak Avrupa Birliği projelerine ağırlık verme kararı aldıklarını belirterek, bu konuda oldukça tecrübeli olan Edirne ESOB’u bilgi alışverişi yapmak üzere ziyaret ettiklerini belirtti. Aydın ESOB Selahittin Çetindoğan “Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Edirne ESOB ile sürekli görüş alışverişinde bulunuyor. Birlik Başkanımız Emin İnağ ile sürekli görüşüyoruz. Yaptığımız planlamada Aydın ESOB olarak Avrupa Birliği projelerine ağırlık vererek esnaf ve sanatkarlarımıza önemli hizmetler yapmayı hedefliyoruz. Edirne ESOB uzun yıllardır Avrupa Birliği projeleri yürütüyor. Bu konuda bilgi alışverişinde bulunmak üzere Edirne’ye geldik.” Dedi.

Esnaf ve sanatkar teşkilatının Türkiye çapında en örgütlü ve yaygın teşkilat olduğunu belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ her zaman yapılan çalışmaları paylaştıklarını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile uzun yıllardır bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Yapılan çalışmaların paylaşılması ve ortak hareket edilmesi çok önemlidir. Biz Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak uzun yıllardır Avrupa Birliği projesi yürütüyoruz. Yaptığımız çalışmalar konusunda üst kuruluşumuz olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonunda da brifing şeklinde paylaştık.” Dedi. Yapılan toplantıda Aydın ESOB Yönetim Kurulu Üyelerine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören tarafından Avrupa Birliği Projeleri konusunda bilgi verildi.

 

 

 

 8 total views,  5 views today

Next Post

ETSO Olağan meclis toplantısı yapıldı

ETSO  Olağan Meclis Toplantısı 11.11.2014 Salı günü saat 16:00 da gündemdeki maddeleri görüşmek üzere çoğunluğun hazır  bulunduğu halde toplandı. Meclis BaşkanıMehmet Eren tarafından toplantı gündemindeki maddelerin görüşülmesine geçildi.               Gündemimizin 1. maddesinde 14.10.2014 tarihli olağan meclis toplantısına ait karar tutanağının tasdiki maddesi meclis üyeler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp