Edirne ESSE adında yeni bir iş yerine kavuştu

admin

Edirne’de  Saraçlar  Caddesinde hizmete giren işletme  mutfak gereçleri ve ev perakendeciliği yapan bir mağaza konumunda. 1988 yılında kurulan ESSE, sahip olduğu özel mağazaları ile ev ürünleri, özel tasarımlı, farklı, dayanıklı, iştah açıcı, tencere ve tavaların  mimarı olan  sektörde en önde gelen firmalardan biridir. Firma müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

ESSE (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ESSE Yönetim Kurulu Başkanı  Semih Şeftali Edirne’de hizmete giren işyerinde  halka en iyi hizmeti sunmayı amaçladıklarını  belirtti. Semih Şeftali, aslen Keşanlı olup,  1984 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü bitiren işletme sahibi,  bugüne kadar Ernst & Young’da denetim uzmanı, Coats Firması’nda satış ve pazarlama müdürülüğü, Levis’a satış müdürlüğü, Tefal’in Genel Müdürlüğü, Fransız Groupe SEB’in Gıda Hazırlama Başkan Yardımcılığı, Groupe SEB İstanbul Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyner Holding’e bağlı Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunan Semih Şeftali, 2003’te Çarşı Mağazaları’nın Genel Müdürlüğü’nden ayrılarak üç yıllık hayalini hayata geçirerek ev ve mutfak mağaza markası ‘ESSE’ firmasını  kurdu.


ESSE (2)

 

 

 

 

 

ESSE (1)

 578 total views,  2 views today

Next Post

Küpe protokolü imzalandı

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile  Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında 2015 yılı Küpe Protokolünü imzalandı. 2006 yılından bu yana her yıl yenilenen küpe protokolümüz ile il genelinde ortalama 60.000 küpe takılıyor.                 Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Damızlık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp