Edirne, Fenerbahçe Dergisi’nde

admin

Fenerbahçe dergisinin Aralık ayı sayısında Edirne’ye geniş yer verildi. Fenerbahçe Dergisinin Aralık ayı sayısında, Hedef 1 Milyon üye kapsamında Türkiye’de ilk olarak  Edirne’de yapılacak olan Fenerbahçe Evi’nin 29 Kasım’da düzenlenen temel atma törenine geniş yer verildi. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, FB’li yönetciler, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Orkun Şapolyo, İlçe Belediye Başkanları, STK yöneticileri, Fenerbahçeli taraftarlar ve üyelerin de katıldığı temel atma töreni başta Ulusal Basın olmak üzere medyada büyük ses getirdi.

Fenerbahçe spor kulübünün Edirne’ye yaptığı büyük yatırımın başta Edirne ve Türk sporu için büyük önemi olduğunu ifade eden Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Orkun Şapolyo gazetemize yaptığı açıklamada; “Edirne kent merkezine 9 km mesafede İskender mahallemizde 15 bin 500 metrekarelik arazi üzerine kurulacak olan Fenerbahçe Evi’nde Genel amaçlı bir sosyal tesis, 30×15 metre ölçülerinde bir açık yüzme havuzu, 1’er adet futbol halı sahası, tenis kortu ve otopark olacak. Kulübümüzün İlimize böylesine büyük bir yatırımı yapması bir Fenerbahçe’li olarak beni son derece mutlu etmiştir. Gördüğünüz gibi Fenerbahçe dergimiz de Aralık ayı sayısında Edirne’de ki temel atma törenine geniş yer vermiş.  Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Edirne’yi sevdiğini yakından biliyoruz. Fenerbahçe Evi ile Edirne’de spora büyük bir heyecan gelecektir.” Dedi.

 

 

 

 229 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Akademi’den ‘sözsüz iletişim ve beden dili’ eğitimi

Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi ile Beykoz Üniversitesi’nin işbirliğinde Edirne Belediyesi personeline yönelik “Sözsüz İletişim ve Beden Dili’ konulu eğitim düzenlendi. Bir süre önce Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de çeşitli konularda düzenlenen dersler, atölye çalışmaları ve eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Edirne Akademi’nin Edirne Belediyesi personeline yönelik düzenlediği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp