Edirne Gençlik Merkezinden, Edirne Valisi ŞAHİN’e ziyaret

admin

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan proje ile 81 ilde faaliyet gösteren gençlik merkezlerini daha aktif hale getirmek, merkezde düzenlenen faaliyetlere daha fazla gencin katılımını, sosyal medya kullanım kalitesini arttırmak ve yeni projelerin ortaya çıkmasını sağlamak amaçlanıyor.

Edirne Gençlik Merkezinden, Edirne Valisi ŞAHİN'e ziyaret  (5)

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl başlatılan uygulama kapsamında 182 gençlik merkezi arasından Ağustos ayında Nevşehir Ürgüp, Eylül ayında Kilis, Ekim ayında Samsun Atakum, Kasım sayısında ise Aksaray ayın gençlik merkezi olarak seçilmişti. Aralık ayında ise başarılı çalışmalarıyla Edirne Gençlik Merkezi ‘Ayın Gençlik Merkezi’ oldu. Edirne Valisi  Sayın Dursun Ali ŞAHİN Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK ve Aralık ayı, ayın gençlik merkezi seçilen merkezi çalışanlarını kabul etti. İl Müdürü ve Gençlik Merkezi çalışanlarına Valimiz Sayın Dursun Ali ŞAHİN belge vererek tebrik etti. Ziyaret sonunda  Gençlik Merkezi Gönüllüleri  Edirne Gençlik Merkezi adına Valimiz Sayın Dursun Ali ŞAHİN’e çiçek takdim etti. Vali bey ile çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.


 8 total views,  2 views today

Next Post

Komşuda pişen bize de düşer mi?

Yunanistan’da son yapılan, sol Syriza  partisinin başarısıyla sonuçlanan  milletvekili seçimlerinde bu partinin karizmatik lideri  Cipras   genç olmasına rağmen güçlü rakipleri  karşısında  büyük  başarı kazandı. Farklı siyasi görüşleri olan sağ ve solda yer alan partilerin ulusal konularda ittifakı ile oluşan bir sol parti bütün rakiplerini geride bırakarak böyle bir başarıya ulaştı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp