Edirne gençlik ve kültür topluluğu 1. Yaşında

admin

Edirne Gençlik ve Kültür Topluluğu başkanı Ceyhun ÜNLÜ yaptığı açıklamada 30 Ağustos 2013 tarihinde Edirneli genç arkadaşlarımızla kurduğumuz Edirne Gençlik ve Kültür Topluluğumuzu başta Edirne gençliği ve Trakya Üniversitesinde okuyan öğrenci arkadaşlarımızın kültür hayatlarını zenginleştirmek ve katkı sağlamak adına kurduklarını ve kuruluş tarihini de milletimizin zaferler ayı olan ağustos ayı olarak bilinçli seçtiklerini söyledi.
edirne gençlik ve kultur topluluğu (1)

Kuruluş tarihinden daha da öncesinden bugüne çeşitli programlar düzenlediklerini belirten Edirne Gençlik ve Kültür Topluluğu başkanı Ceyhun ÜNLÜ bundan sonraki süreçte de başta gençlerin ve Edirnelilerin kültür hayatlarına katkı sağlayacak çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Edirne Gençlik ve Kültür Topluluğunun düzenlediği ve düzenlenmesine vesile olduğu çalışmalardan

edirne gençlik ve kultur topluluğu

edirne gençlik ve kultur topluluğu (2)

 14 total views,  2 views today

Next Post

Tuncay Aytın “Hastalık Olan Yerde Yarışma Olmaz”

Edirne Damızlık Sığın Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın, Damızlık İnek yarışmasına neden katılmadıkları konusunda yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “ Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak, asıl amacımız olan ıslah çalışmalarımızı bugüne dek düzenlediğimiz organizasyonlar ile gururla sunduk. Yılda 1 defa düzenlediğimiz “Siyah Alaca Damızlık İnek Yarışması” sayesinde hayvancılık sektörüne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp