Edirne Girişim Enerji Hizmetleri Lojistik A.Ş. çalışmalarını aktifleştiriyor

admin

Edirne Girişim Enerji Hizmetleri Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı,Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Başkanlığında yapıldı.

Edirne Girişim Enerji Hizmetleri Lojistik A.Ş.

Toplantı,Yönetim Kurulu Üyeleri; Nihat Öztaş, İsmail Arda, İsmet Açıkgöz, Polat öztaş ve ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren’in katılımıyla Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

 

Edirne Ortak Girişim Grubu adı altında 2005 yılında kurulan Şirketin; geçtiğimiz aylar da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısında ismi Edirne Girişim Enerji Hizmetleri Lojistik A.Ş. olarak değiştirildi. Genel Kurul da konuşan Recep Zıpkınkurt, şirketin bir ana önce aktif hale gelerek yatırımlar konusunda görüşmeler yapılacağını ve çalışmalara başlanacağını söymişti.

 

Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda; enerji yatırımları üzerine görüşmeler yapan Yönetim Kurulu Üyeleri, iki üyesini 3-4 Haziran 2014’te enerji yatırımları ve projeleri konularında araştırma yapmak ve bu konularda Ankara’da yapılacak olan toplantıya katılmak üzere görevlendirdi.

 

Yönetim Kurulu Toplantısının ardından Recep Zıpkınkurt, gelişmeleri en kısa zamanda Edirne Girişim Enerji Hizmetleri Lojistik A.Ş. Ortakları ve kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

 231 total views,  5 views today

Next Post

Yağcılı Köyü’nde şükür ve yağmur duası yapıldı

Süloğlu İlçesine bağlı Yağcılı Köyünde gerçekleşen geleneksel Şükür ve Yağmur duasında Soma’daki maden ocağı kazasında hayatını kaybedenler için de dua edildi. Yağcılı Köyünde düzenlenen etkinliğe, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Sağlık Bakanlığı Danışmanı Tuna Bekleviç, eski Başkan Erol Atik, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, CHP İl Genel Meclis Üyesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp