Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’nden iftar

admin

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden iftar (1)

 

 

 

 

 

İl Sağlık Müdürlüğü Geleneksel Ramazan İftar Programı Edirne DSİ sosyal tesislerinde yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen iftar yemeğine Vali Vekili Dr. Salih ALTINOK, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Bahattin İLTER, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Vekili Tıbbi Hizmetler Başkanı Gürhan Çelik, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Selahattin KAT,  İlçe Sağlık Müdürleri ve çok sayıda sağlık çalışanı aileleri ile birlikte katılmışlardır.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden iftar (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık Müdürü Muhsin KİŞİOĞLU açılış konuşmasına tüm idareci arkadaşlara ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederek başladı. “Mağfiret, Allah’ın kullarını bağışlaması anlamına gelir. Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluştur. Ramazan ayının tam ortasında olduğumuz için çok güzel bir zamana denk geldik.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden iftar (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüce Allah insanları tek başına yaşayabilecek kabiliyette yaratmamıştır, tam tersi insanları zincir halkaları gibi birlik beraberlik içinde olmaları için yaratmıştır” diyerek Dinimizin Sosyal bir din olduğunu birlik beraberlik içinde olmaktan mutluluk duyduğunu, tüm çalışanların ramazan ayını ve önümüzdeki bayramını tebrik ederek, hepimizin ibadetlerinin Yüce Allah’tan kabulünü dileyerek, bu kutsi ayın İslam Alemine, tüm çalışanlara, bölge halkına, memleketimize hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden iftar (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vali Vekili Dr. Salih ALTINOK yaptığı konuşmada “Birlik beraberlik içinde olmaktan mutluluk duyduğunu, bu tarz organizasyonlarla birlik beraberlik ruhunun devam ettirilmesini temenni ettiğini, İftar davetinden dolayı İl Sağlık Müdürlüğüne teşekkürlerini iletti”.

Açılış konuşmalarının ardından Edirne Devlet Hastanesi İmamı Hasan ŞEKER İftar duası yaptırdı.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nden iftar (5)

 130 total views,  5 views today

Next Post

Erdin Bircan Sivas'ta Madımak şehitlerini andı

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Sivas’a giderek Madımak katliamında yaşamını yitiren aydınları karanfillerle andı. CHP’li Erdin Bircan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ve yüz milletvekili ile birlikte Madımak Otelinin önünde 2 Temmuz 1993 Sivas katliamında yaşamını yitiren şehit aydınları andı.         […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp