Edirne İnşaat Odasının Yeni Başkanı Tezcan Liznak oldu

admin

Edirne İnşaat ve sanatkarlar Odası’nın Olağan Kongresi 10 Şubat 2018 Cumartesi günü Edirne Keyif Düğün Salonunda gerçekleşti.  3 adayın yarıştığı kongrede seçimi üyelerin büyük desteğini alan Tezcan Liznak ve ekibi kazandı.  Seçime mavi liste ile giren Tezcan Liznak üyelerden 156 oy, Kırmızı liste ile Giren Metin Barçın 102 oy, Beyaz Liste ile giren Mustafa Tavukçu 49 oy aldı.

Gazetemize açıklama yapan Liznak; “Öncelikle kongremize katılıp bize destek veren ve vermeyen tüm üyelerime teşekkür ediyorum. Bugün burada Güzel bir seçim süreci yaşadık. Odamızda ki sıkıntıları, sorunları biliyoruz. Hep beraber omuz omuza verip üyelerimizle hareket edeceğiz. Bizler bu makama “Koltuktan güç almak için değil, koltuğa güç vermek için” talip olduk.  Biz odamız üyeleri ile birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz. Bu gücümüzü de ancak ve ancak birlik ve beraberliğimizi sağlayarak gösterebiliriz.” Dedi.

 

 70 total views,  2 views today

Next Post

ALTIN YILLAR

Çocuğun ilk 6 yılı bireyin gelişiminin temelini oluşturur.  Bilgi ve becerilerin erken dönemde kazanılmaya başlanmasıbu dönemin önemini arttırır. 0-6 yaş, çocuk gelişiminin hızla yönlendiği ve değiştiği kritik yıllardır. Araştırmalar, çocuklukta kazanılan davranışların yetişkinlikte kişilik yapısı, alışkanlık, değer yargıları ve tutumlar şeklinde ortaya çıktığını bize gösterir. Bu derece önemli ve kritik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp