Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Seçiminde Güç birliği Mesajı

admin

20 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan   Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Olağan Kongresine Selami Dağcı Başkan Adayı olduğunu açıkladı.  Yaklaşık olarak  640 üyesi bulunan Oda seçimlerinde Adaylar çalışmalarına hız verdi.

Sanayi Sitesi’nin köklü esnaflarından olan Selami Dağcı, 1. Küçük Sanayi sitesi Başkanı Cafer Rokovet ve ekip arkadaşları ile birlikte Tasarım Mobilya sahibi Ümit Ciğercioğlulları’nı ziyaret ederek güç birliği yaptıklarının mesajını verdi.  

Gazetemize açıklama yapan  Tasarım Mobilya sahibi Ümit Ciğercioğlulları; “Buradaki amacımız sen veya ben değil, Biz Koltuk sevdası olmadık. Yola çıkarken tek derdimiz  odamız üyelerine hep beraber daha güzel hizmet sunmak. Biz listemize her koldan insanlar aldık. Listemiz her kesime hitap ediyor. Selami ağbi bizim büyüğümüz.. Bölünme olmasın istedik. Hizmet için güzel bir ekip oluşturduk. Kısmet olursa da bu seçimi hayırlısı ile alacağız.” dedi.

Diğer adayların seçim çalışmalarına 1,5 ay kadar önce başladığını ifade eden Ciğercioğulları; “ Biz bu süreçte hazirun listesini hiçbir şekilde bulamadık. Doğal olarak yasak olduğunu biliyoruz.  Yasak olduğu halde meydanda da gezen bir liste var. Bizi en çok ta üzen bu oldu. Demek ki burada bir eşitsizlik var.  Mevcut imkanlarımızla internetten bulmaya çalıştık ve üyelerimize bu şekilde tek tek ulaşmaya çalıştık. Seçim sonucunda Odamızın yeni yönetim anlayışı ile, tüm üyelerimizle bir fark yaratacağımıza  hepimiz gönülden inanıyoruz.” Dedi.  

Başkan Adayı Selami Dağcı da yaptığı açıklamada; “Hepinizin huzurunda Ümit kardeşimize gösterdiği güç birliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizi bölmedi, birlik ve beraberliğimizi sağladı. Allah’ın  izni ile seçimi de alacağımıza inanıyoruz. Bismillah diyerek bugün başladık. Herkese  hayırlı olsun.” dedi.   

 780 total views,  24 views today

Next Post

TORUN: “HALA 31 MART VE 23 HAZİRAN'IN TRAVMASINI ÜZERİNDEN ATAMADILAR”

CHP’li Belediyelerin sorunları çok çabuk çözdüğünü ve bunun AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ister istemez rahatsız ettiğini ifade eden CHP Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun; “Erdoğan; “Acaba ben bu CHP’li ve millet ittifakı belediyelerini ne yaparım ederim de vatandaşın gözünden düşürürüm” diye bir çaba içerisinde. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp