Edirne iş dünyasına ETSO’da eğitim semineri

admin

Bulgaristan Sofya’da  faaliyet gösteren “School of Business Competences”, Türkçe adıyla “İş Dünyası Yetkinlik Okulu”, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda  eğitim semineri verdi.

etso seminer

İş Dünyası Yetkinlik Okulu Pazarlama ve Satış Müdürü Ogrıyan Drenski tarafından verilen eğitim  seminerine; ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, Bulgaristan’ın Edirne eski Konsolosu Plamen Teodosiev ve   İlimizde ticari faaliyet gösteren firmalar katıldı.

etso seminer (1)

Ogrıyan Drenski,İş Dünyası Yetkinlik Okulu’nun Sofya’da  2005 yılından bu yana  ticari faaliyet gösteren işletmelere çeşitli mesleki dallarda eğitimler verdiğini söyledi ve yeni projelerde yer aldıklarını belirterek: “ AB Projeleri kapsamında gerçekleştirilecek projeyle Edirne’de faaliyetlerini sürdüren firmalara Türkçe eğitimler vermek istiyoruz” dedi.

Drenski, katılımcılara sanayi, ticaret, iş yönetimi, market araştırması, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve iş hizmetleri, kriz yönetimi, finansal beceriler, satış ve pazarlama, kampanya düzenleme ve yönetimi, müşteri iletişimi ve doğrudan satış faktörleri ve başarı faktörleri konularında bilgiler verdi.

 

 92 total views,  2 views today

Next Post

3. Dünya Türk Formu Edirne’de toplandı.

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) tarafından düzenlenen 3. Dünya Türk Forumu Edirne’de toplandı. Türk dünyası ve diasporasının altmışa yakın ülkeden gelen akademisyen, devlet adamı, diplomat, gazeteci, sivil toplum, düşünce ve kanaat önderleri Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı’nda bir araya geldi.   Etkinliğe Irak İllerden Sorumlu Devlet Bakanı ve İletişim Bakanı Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp