EDİRNE JU JİTSU’DA YÜKSELİYOR!

admin

5-7 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Ju Jitsu Federasyonu Seviye belirleme seminerinde, Edirne Kutlu Spor Kulübü öğrencilerinden Arda Dekçi ve Sadık Göbel Ju Jitsu branşında Siyah Kuşak 1. Dan seviyesine yükseldi.
Ju Jitsu özellikle rakibi yakalama ve yerde mücadeleye odaklanan bir savaş sanatı, spor ve kişisel korunma (yakın savunma) yoludur.


Ju Jitsu Antrenörü ve Kulüp başkanı Fatih KUTLU yaptığı açıklamada “Uzun süredir emek veren sporcularımızın üstün başarı ile Siyah Kemer 1. Dan Ustalık seviyesine yükselmeleri hem kulübümüz, hemde Edirne’miz adına başarılı bir adım olmuştur. Bundan sonraki süreçte turnuvalara katılıp Edirne’ye madalyalar getirmeyi hedefliyoruz. Organizasyondan dolayı Federasyon Başkanımız Hulusi Elmas’a, As Başkanımız Nejat Çağlar’a, Genel Koordinatör S. Mehmet Hallaç’a, İstanbul İl Temsilcisi Ali Demirbaş’a ve tüm Yönetim Kuruluna teşekkür ederim” dedi.

 527 total views,  10 views today

Next Post

SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81. yılında tüm yurtta olduğu gibi Edirne’de de düzenlenen törenle anıldı.Atatürk Anıtı’ndaki törene Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, siyasi parti temsilcileri, askeri erkân ve çok sayıda vatandaş katıldı.Saat 09.05’te sirenlerin çalmasıyla birlikte yollardaki trafik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp