Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Ağustos ayı Olağan Toplantısını gerçekleştirdi

admin

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Edirne’de kahvaltıda bir araya geldi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Edirne İcra Komitesi Ağustos ayı Olağan toplantısını Elmas Aslan Başkanlığında, Kurul Üyelerinin katılımıyla  kahvaltı eşliğinde gerçekleştirdi.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Ağustos ayı Olağan Toplantısını gerçekleştirdi

 

 

 

 

 

 

 

Edirne bölgesinde kadın girişimciliği konusunda politikaların belirlenmesinde kurulun sorumluluğun büyük olduğunu ve kadın girişimcilerin çektikleri sıkıntıların farkında olduklarını belirten Başkan Elmas Aslan Kadın Girişimciler Kurulu’nun kısa ve uzun vadede yapacakları çalışmaları kurul üyeleri ile paylaştı.

Toplantıda; Kırsalda yaşayan kadınlara da girişimcilik ruhunu aşılayarak aile ve ülke ekonomisine katkı da bulunmalarını sağlamayı amaçladıkları Kırsalın Doğal Pazarı projesi kapsamında gerçekleştirilen Doğal Ürünler Pazarı’nda devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

Başkan Elmas Aslan Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine tüm katkı ve çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

 

 

 

 113 total views,  5 views today

Next Post

60 Yıldır çözülemeyen sorun 16 ayda çözüldü

60 yıllık vahşi depolamaya son verecek olan Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisleri’nin kazı çalışmaları başladı. Tesisin yapılacağı alanda basınla bir araya gelen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Burası ekolojik bir çöplük olacak; doğayı kirletmeyen, yer altı sularını kirletmeyen, çevreyi kirletmeyen, tesisin yakınında bulunan Karayusuf ve Hıdırağa köylerini rahatsız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp