Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Protokol ziyaretlerine devam ediyor

admin

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan ve Üyeleri protokol ziyaretlerinde bulundu.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan, Başkan Yardımcıları İlknur Özcan, Nil Sirel, Komite Üyeleri Çiğdem Gegeoğlu, Nükhet Uzunismail Su, Pınar Ersaçmış, Gamze Duvan’dan oluşan heyet  ilk olarak Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret ederek, kurulun yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Protokol ziyaretlerine devam ediyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ülkenin gelişmesi için girişimcilere ihtiyaç olduğunu ve kadın girişimcilerin ülkenin geleceğine yön verecek isimler olduğunu söyleyen Vali Dursun Ali Şahin, kadın girişimcilere çalışmalarında başarılar dileyerek, “Yapacağınız çalışmalarda ve projelerde sizlerle beraberiz” dedi.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu daha sonra Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti. Kurul üyelerini tanıtan Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan, amaçlarının kadınları iş hayatında daha aktif hale getirmek olduğunu söyledi. Kadınlara yönelik projeler hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Cumhuriyet demek kadın demek. Cepheye mermi taşıyan kadınlar sayesinde Cumhuriyet  kuruldu. Cumhuriyetin kadınlarını layık oldukları yere taşıyalım” diye konuştu.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Protokol ziyaretlerine devam ediyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

Protokol ziyaretlerinin ardından Kadın Girişimcilerin üçüncü durağı Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk oldu. Öztürk, Kadın girişimcilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Kadınların el attığı her alanda farklılık yarattığını belirtti ve  ‘Kadınlara her alanda pozitif ayrımcılığın yapılması gerekiyor. İş dünyasında kadınımızın yer alması çok önemli” dedi. Yapılan faaliyetlerin Edirne için yapıldığını söyleyen Borsa Başkanı Özay Öztürk, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu faaliyetlerine her zaman destek olacaklarını söyledi.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Protokol ziyaretlerine devam ediyor (1)

 5 total views,  2 views today

Next Post

Siyasi partiler işi sıkı tutuyor

7 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimi öncesi yapılan aday belirleme çalışmalarında seçimde iddialı olan partiler işi sıkı tutuyor. Milletvekili seçecekleri kimseleri kılı kırk yararak belirlemek istiyor. İktidar Partisi AK Parti’nin temayül yoklaması sırasında yapılan konuşmada buna tanık oldum. Genel Merkezce belirlenen ekip, temayül yoklamalarının ciddiye alındığını gösteriyor.  Bu tür yoklamaların aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp