Edirne Kızılay Kadın Kolları, Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti

admin

Edirne Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan Zıpkınkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kadın Girişimciler Kurulu Edirne İcra Komitesini ziyaret etti.

Edirne Kızılay Kadın Kolları heyetini; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunan çalışma ofislerinde Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcıları İlknur Özcan, Nil Sirel  ve İcra Komitesi Üyeleri  Gamze Duvan, Pınar Ersaçmış karşıladı.

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU (2)

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Elmas Aslan Kızılay Kadın Kolları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışma esasları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Edirne’deki kadın girişimci sayısını arttırmak için projeler yürüttüklerini söyleyen Aslan:”Gönüllü çalıştığımız  bu Kurul’da birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızla yine birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalar bu şekilde devam edince sonunda başarı geliyor” diye konuştu.

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU (1)

 

 

 

 

 

 

Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan Zıpkınkurt, Edirne Kadın Girişimciler Kurulunu yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ederek, Türkiye’de örnek alınabilecek bir Kurul olduğunu söyledi.

 

 

 

 102 total views,  2 views today

Next Post

Sendikalar 1 Mayıs’ı değerlendirdi

DİSK Abdullah Baştürk  toplantı salonunda bir araya gelen dİSK Trakya Bölge Temsilcisi Arif Kuday, Türk İş İl temsilcisi  Zeki Şişko,  Kesk Dönem Sözcüsü Salim Enbinar, Birleşik Kamu İş Temsilcisi  Hikmet Bölükbaşı, TMMOB Temsilcisi Turgut Çakır Edirne Tabip Odası Başkanı  Dr  Ertuğrul tanrıkulu yaptıkları ortak açıklamada; “Mayıs Birlik-Mücadele ve Dayanışma gününde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp