Edirne Koleji kitap okuyor

admin

Kitap okumak dünyanın en keyifli aktivitelerinden biri olmasının yanı sıra her gün yapıldığı zaman kişiye sayılmayacak kadar çok artı değer kazandıran bir eylemdir.

Biliyoruz ki:” Kitap okuyan nesiller, geleceğin mimarisinin şekillenmesinde büyük önem taşır.”
2023 Vizyon Projeleri kapsamında “Edirne Okuyor.”projesine destek vermek isteyen Edirne Koleji öğrencileri Erasta’da kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.Görsel sanatlar dersinde ebrudan yaptıkları kitap ayraçlarını da kitapseverlere dağıtarak farkındalık yaratmak istediler.Türkçe Öğretmeni Buket MAMAHAR AÇIKGÖZ:”Okumanın önemini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple söz konusu kitap okuma etkinlikleri olduğunda bizleri daha sık göreceksiniz. Şarjı hiç bitmeyen, ne zaman istersek yanımızda olan ve bizi tüm bu hayat karmaşasından kurtaracak tek dost kitaptır.” diyerek farklı etkinlikler yapacaklarını belirtti.

 753 total views,  10 views today

Next Post

ÇAPKUR'dan 29 Ekim Mesajı

Cumhuriyetimizin 98’inci yıldönümünü büyük bir şevk, heyecan ve gururla idrak etmekteyiz. Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Ufuk ÇAPKUR yayınladığı mesajda; “Türk halkının, kendisi hakkında alacağı kararları ve yapacağı tercihlerde hiçbir oluşumun, unsurun, kesimin veya zümrenin müdahil olamayacağı Cumhuriyetle temellenmiş ve şekillenmiştir. Parçalanmış, dağılmış; işgal ve esaret zincirine vurulmak istenmiş bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp