EDİRNE KOLEJİ’NDEN DRAMA SINIFI

admin

Yeni Eğitim ve Öğretim yılı için gün sayan Edirne’nin parlayan Yıldızı Özel Edirne Koleji, bir ilke daha imza attı. Çocukların sadece bilgilerini değil, hayal güçlerini de zenginleştirmek amacıyla hazırlanan Doğanın kalbindeki Drama sınıfı “DRAM IN THE HEART OF NATURE” ile artık sahne çocukların olacak. Edirne Koleji Ana okul ve İlkokul Müdürü Meltem BİLGİN Gazetemize Okulun Drama Sınıfını gezdirip konu hakkında bilgiler verdi. Bilgin yaptığı açıklamada; “Hayal gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlı iken, hayal gücü tüm dünyayı kapsar. Albert Einstein, çocuklarımızın sadece bilgilerini değil hayal güçlerini de zenginleştirmek amacıyla hazırladığımız doğanın kalbindeki Drama Sınıfımız “DRAM IN THE HEART OF NATURE” çocuklarımızı bekliyor.”dedi.

Öte yandan Okul binasının dışında ve içerisinde en ince detayına kadar yapılan tadilat çalışmalarını gören veli ve öğrencileri büyük heyecan sardı. Okulun göz kamaştıran dış cephe çalışması ve okul duvarlarına asılan Atatürk portreleri Edirnelilerin büyük takdirini topladı. Okul içerisinde bulunan bütün sınıflardaki modern dönüşüm ve çok özel tadilat çalışmaları eğitim sektörüne farklılık kattı. Başta Lokasyon olarak Edirne’nin merkezinde bulunan ve Yeni Eğitim Öğretim Yılında Güçlü Eğitim Kadrosu ile öğrencilerine kapılarını açacak olan Edirne Koleji’ne ilgi büyük oldu.

 508 total views,  13 views today

Next Post

Burak Cambaz: “CHP yine şaşırtmadı!”

AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru’nun sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanını karalamaya yönelik yaptığı paylaşımla ilgili açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanımızı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı’nı kınadığını söyleyen AK […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp