Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret

admin

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kısa adıyla (EKYDD) Başkan ve üyeleri Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevini kutladı.

Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret

Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da üyesi bulunduğu dernek, Selahattin Pınar Başkanlığında üyelerinden Hüseyin Günaydın, Şerafettin Çelik, Osman Almadık, Ali İlte, Hüseyin Tatlıses, Yılmaz Cambaz, Sami Kerpitçi, Yalçın Kaya, Şekkür Karaca, Mehmet Ali İpek, Feridun Acar, Ahmet Tatlıses, Selami Tuncer, Fikri Ak,Süleyman Yaşagör, Zeki Yaşagör,Ali Öztetik, Aydın Uçar,Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarı dileklerini sundular. Dernek Başkanı Pınar burada yaptığı konuşmada. Kendi derneklerinin de üyesi olan Yeni Belediye Başkanı Gürkan’ı Edirne’ye yapacağı hizmetleri konusunda her zaman destekçisi olacaklarını, Gürkan’ın bu görevi başarı ile sürdüreceğine inandıklarını ifade etti.

Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (4)

Belediye Başkanı Recep Gürkan’da kendisinin de üyesi olduğu Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin kendisini ziyaret etmelerinden mutlu olduğunu, Edirne’lilerin sesini duyurmak için yoğun çaba içinde olan EKYDD’nin olumlu çalışmalarına Edirne Belediyesi olarak her zaman destek vereceklerini ifade etti. Dernek Üyeleri Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaretinden sonra Atatürk Odasını da ziyaret etti.


Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (1) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (2) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (3)
Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (5) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (6) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (7) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (8) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (9) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (11) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (12) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (13) Edirne Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yöneticilerinden Gürkan’a Ziyaret (14)

 

 

 413 total views,  2 views today

Next Post

Mevsim Geçişlerinde Kalbimize Dikkat…

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Muhammet Gürdoğan yaptığı açıklamada; Kalp ve Damar hastalıkları Dünya’da en sık görülen ölüm sebebidir. Ülkemizde de bu durum aynen geçerlidir. Kalp ve damar hastalıkları eğer gerekli önlemler alınabilirse önlenebilir bir ölüm sebebidir. Bu nokta da yapılması gereken öncelikli olarak risk faktörlerinin belirlenmesidir. Şikâyetleri olsun veya olmasın belirli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp