Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden TREDAŞ ziyareti

admin

Edirne’nin sorunları ile yakından ilgilenen ve bugüne kadar yaptığı etkinliklerle sesini duyuran Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan ve Üyeleri, TREDAŞ Genel Müdürlüğü Yönetim Danışmanlığına getiren Önceki Müdür Mustafa Serbest’i ziyaret etti.

edirneliler derneği tredaş ziyareti (3)

Aralarında Başkan Selahattin Pınar, ile dernek üyelerinden Hüseyin Günaydın, Hüseyin Tatlıses, Şerafettin Çelik, Hakan Fındıklı, Aydın Uçar, Yılmaz Saniş, Fikri Ak’ın yer aldığı Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ekibi Mustafa Serbest’i yeni görevi nedeniyle kutladı. Ziyaret sırasında konuşan Dernek Başkanı Pınar, Mustafa Serbest’in bugüne kadar Edirne’ye sayısız hizmetleri olduğunu,  yeni görevinde de başarılı hizmetlerine devam edeceğine inandıklarını belirterek ; “Allah Mustafa Serbest gibi yöneticileri bölgemizden eksik etmesin.  Mustafa Serbest Edirne’de görevi süresince kurumu ile halkın sorunlarını çözmede  çok yararlı hizmetler verdi.  Edirnelilerin gönlünde taht kuran sevgisi ile her zaman anılacaktır. Mustafa Beye yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.  Mustafa Serbest’ de dernek üyelerinin kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

edirneliler derneği tredaş ziyareti

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği mensupları daha sonra TREDAŞ Müdürlüğü görevine getirilen, Haluk Ateş’i ziyaret etti. Burada da yeni Müdüre görevinde başarılar dileyen Selahattin Pınar, yeni göreve başlayan Müdürün de Edirne için çok yararlı hizmetler yapacağı inancında olduklarını ifade etti. Ateş’te Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin kendisini ziyaret etmelerinden mutluluk duyduğunu belirtti.

 

edirneliler derneği tredaş ziyareti (1)

edirneliler derneği tredaş ziyareti (2)

 

edirneliler derneği tredaş ziyareti (4)

 

edirneliler derneği tredaş ziyareti (5)

 

 

 

 

 

 107 total views,  2 views today

Next Post

Türk İş Dünyasına Kızıl Elma Ödülü

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin ‘3.Dünya Türk Forumu’ ilk kez verilen ‘Kızıl Elma Ödülleri’ töreni Edirne Tarihi Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı’nda düzenlendi. Türk dünyasının vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak ve teşvik etmek amacıyla ilk defa farklı kategorilerde verilen “Türk Dünyası Kızıl Elma Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerini buldu. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp