Edirne Milletvekili Recep Gürkan ETSO’yu ziyaret etti

admin

Edirne Milletvekili Recep Gürkan Odamızı ziyaret etti. Ziyarete  CHP Edirne İl Teşkilatı katıldı. Heyeti  Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Zıpkınkurt ile  Meclis Başkanımız Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz karşıladı.

Milletvekili Recep Gürkan Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize yeni görevlerinin hayırlı olsun temennilerinde bulunurken, çalışmalarında başarılar dileyerek: “ Sizlere tekrar başarılar diliyorum. Sizin başarınız Edirne’nin başarısı olacak” şeklinde konuştu.

milletvekili ziyaret

Ziyarette gündem Edirne olurken Edirne’nin ekonomisi konuşuldu. Konuşmasında, Edirne’de son aylarda siyasal ve ekonomik anlamalarda değişimler olduğunu, Edirne’nin ortak payda da buluştuğunu  ve huzur ortamının yakalandığını   ifade eden Milletvekili Gürkan: “Bu sinerjiden Edirne için çok güzel çalışmalar çıkacak,  bu da Edirne için sevindirici” dedi ve Edirne için yapılacak çalışmalarda   “Yanınızda olduğumuzu ve destek olacağımızı  bilmenizi isterim”  diye sözlerine ekledi. Edirne’nin Ankara’dan görünen fotoğrafının çok farklı olduğunu ifade ederek, Edirne’deki devlet yatırımlarının yeterli olmadığını, ekstra yatırımlar yapılması gerektiğini söyledi.

MİLLETVEKİLİ RECEP GÜRKAN ZİYARET

ETSO Başkanı  Recep Zıpkınkurt  ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek:“ Hepimiz Edirne için çalışıyoruz. Birlikten kuvvet doğar.” dedi Yönetim Kurulu üyelerininde  ticaret erbabı olduğunu ve dolayısıyla ticaret erbabının sorunlarını çok iyi bildiklerini ve çalışmalarını bu yönde yapacaklarını belirtti.

Edirne ve bölge çalışmalarına hızla devam edeceklerini ve Trakya’daki Oda ve Borsalarla birlikte çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekleyen Zıpkınkurt, Edirne’nin ve bölgemizin sorunlarını, çözümlerini tespit ederek, yapılacak çalışmalardan kamuoyunu haberdar edeceklerinin altını çizdi.

 

 145 total views,  2 views today

Next Post

TİCARET BORSASI BU YIL DA GELENEĞİ BOZMADI

Ticaret Borsası, her yıl düzenlediği iftar yemeklerini bu yıl da sürdürdü. Her Ramazan ayında üyelerini ve personelini iftar yemeklerinde bir araya getiren Ticaret Borsası bu yılda geleneğini bozmadı. Geleneksel hale gelen iftar yemeğinde Borsa Başkanı Özay Öztürk ev sahipliği yaptı. Villa Restoranda verilen iftara Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne Emniyet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp